Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı kim? Banu Ilıcalı kaç yaşında?

Banu Ilıcalı, babası Acun Ilıcalı'nın kendisine verdiği hediye ile gündeme geldi. Acun Ilıcalı şov dünyasının önemli isimlerinden biri olmasına rağmen kızı Banu Ilıcalı çok fazla tanınmıyordu. 900 bin TL'lik hediye ile gündeme gelen Banu Ilıcalı herkesin merak konusu oldu. Peki Banu Ilıcalı kimdir, kaç yaşında? Soruların cevapları bu haberde.

31 Ocak 2018, Çarşamba 15:56 Son Güncelleme:
- A +
Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı kim? Banu Ilıcalı kaç yaşında?
Banu Ilıcalı kimdir? Günün ilk saatlerinden itibaren birçok internet kullanıcısı Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı ile ilgili sorgulama yapmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'ya yaptığı son doğum günü kutlamasının ardından magazin gündeminin en merak edilen konularından biri oldu. İşte Banu Ilıcalı hakkında merak edilen soruların yanıtları. Banu Ilıcalı'ya babası Acun Ilıcalı tarafından yapılan sürpriz doğum günü partisinin ardından Banu Ilıcalı kimdir? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki Banu Ilıcalı kaç yaşında? İşte Acun Ilıcalı'nın kızı Banu hakkında merak edilen soruların yanıtları...
 

Banu Ilıcalı'nın annesi kim?Acun Ilıcalı'nın bilindiği üzere 4 kız çocuğu var. İlk evliliğini Seda Başbuğ ile yapan Acun Ilıcalı'nın en büyük kızı Banu Ilıcalı. Daha sonra Zeynep Ilıcalı ile evlenen Acun Ilıcalı'nın 2 kız çocuğu daha oldu. Kısa süre önce Zeynep Ilıcalı ile yollarını ayıran Acun'un, uzun süredir sevgilisi olan Şeyma Subaşı'ndan da bir kız çocuğu var. 1990 doğumlu olan Banu Ilıcalı şu an 28 yaşında.


Banu Ilıcalı'ya sürpriz parti


Acun Ilıcalı, kendi şirketinde çalışan kızı Banı Ilıcalı'ya sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Bir odada toplanan dostları Banu Ilıcalı'nın yeni yaşını böyle kutladı. Mutluluktan havalara uçan Banu Ilıcalı, babasını da yanına alarak cipiyle tur attı. Ünlü televizyoncu kızıyla fotoğrafını Instagram’da paylaşarak altına şu notu düştü: “Hep böyle gülümseyeceğin nice mutlu yılların olsun ve hep beraber kutlayalım.”
 

Banu Ilıcalı hangi takımı tutuyor?
Banu Ilıcalı babasının aksine Fenerbahçe'yi tutmuyor. Banu, TV8'de katıldığı programda Galatasaraylı olduğunu duyurmuş ve şu sözlerle söylemişti: "Daha çok anneannemle zaman geçirdim. O da Galatasaraylı'ydı. Bu nedenle ben de Galatsaray'ı tuttum. Babamın o konuda bana hiçbir müdahalesi olmadı."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...