MENÜ

Abdullah Avcı: Artık kavga etmeyelim

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Artık sağlık konusunda farkındalığa önem verilmesi ve böyle bir dönemde evlerinde oturan insanlara kavgadan uzak doğru mesajlar verilmesi gerektiğini belirten Avcı, " Sadece biz değil, tüm dünya böyle... Farkındalığımızı lütfen bırakmayalım. Herkesi oyunda tutmaya çalışalım ve kavga etmeyelim. İnsanlara bu durumda, evde otururken güzel mesajlar veririz. Umarım çıkışımızı devam ettiririz. Beraber oynamaya alışan bir takım olmaya çalışıyoruz. Zaman alacak. Bugün kazanırsak önemli bir eşik atlamış olacağız. " dedi.

26 Aralık 2020, Cumartesi 18:32 Son Güncelleme:
- A +
Abdullah Avcı: Artık kavga etmeyelim

trabzonspor" target="_self" style="text-decoration: underline;font-weight: bold;"> Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı'nın maç öncesi yayıncı kuruluşa açıklamaları şu şekilde:

14 günde 4. maç... Yukarı tırmanıyoruz. Sonuçlar anlamında iyiyiz. Son 3 günde de mental ve fiziksel açıdan dinlendik. Sadece biz değil, tüm dünya böyle... Farkındalığımızı lütfen bırakmayalım. Herkesi oyunda tutmaya çalışalım ve kavga etmeyelim. İnsanlara bu durumda, evde otururken güzel mesajlar veririz. Umarım çıkışımızı devam ettiririz. Ekuban bizim için çok önemli bir oyuncu. Yusuf artık sakatlıktan çıktı. Oyun planımızda bir değişiklik yok. Beraber oynamaya alışan bir takım olmaya çalışıyoruz. Zaman alacak. Bugün kazanırsak önemli bir eşik atlamış olacağız.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...