MENÜ

Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yeni görünümü basketbolseverleri heyecanlandırdı

Yıllar boyu Türk basketbol tarihinin büyük zaferlerine ev sahipliği yapmış olan Abdi İpekçi Spor Salonu, yeni görünümü ile basketbolseverleri oldukça heyecanlandırdı. Başta Anadolu Efes olmak üzere birçok Türk takımlarına ev sahipliği yapmış olan Abdi İpekçi Spor Salonu, yakın bir tarihte yıkılmıştı. Basketbolseverlerin uğrak mekanlarından biri olan Zeytinburnu’ndaki tesisin planlanan yeni inşaası modern bir mimariye sahip olmakla beraber daha yüksek bir seyirci kapasitesine de sahip. Basketbol ailesi bu tesisin Türk Basketbol tarihinde yaşanacak olan birçok zafere tanıklık etmesini hayal ediyor.

06 Temmuz 2022, Çarşamba 15:29 Son Güncelleme:
- A +

Yıllar boyu Türk basketbol tarihinin büyük zaferlerine ev sahipliği yapmış olan Abdi İpekçi Spor Salonu, yeni görünümü ile basketbolseverleri oldukça heyecanlandırdı.

Başta Anadolu Efes olmak üzere birçok Türk takımlarına ev sahipliği yapmış olan Abdi İpekçi Spor Salonu, yakın bir tarihte yıkılmıştı.

Basketbolseverlerin uğrak mekanlarından biri olan Zeytinburnu’ndaki tesisin planlanan yeni inşaası modern bir mimariye sahip olmakla beraber daha yüksek bir seyirci kapasitesine de sahip.

Basketbol ailesi bu tesisin Türk Basketbol tarihinde yaşanacak olan birçok zafere tanıklık etmesini hayal ediyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...