A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın rakibi belli oluyor

A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın 2021 Dünya Şampiyonası play-off birinci turundaki rakibi, yarın çekilecek kura ile belli olacak. Mısır’da düzenlenecek 2021 Dünya Şampiyonası için play-off birinci tur kura çekimi, Viyana’daki merkezinde gerçekleştirilecek.

29 Ocak 2020, Çarşamba 16:03 Son Güncelleme:
- A +
A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın rakibi belli oluyor

A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın 2021 Dünya Şampiyonası play-off birinci turundaki rakibi, yarın çekilecek kura ile belli olacak. Türkiye Hentbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Mısır’da düzenlenecek 2021 Dünya Şampiyonası için play-off birinci tur kura çekimi, Avrupa Hentbol Federasyonu'nun (EHF) Viyana’daki merkezinde gerçekleştirilecek.

Belçika ve Estonya ile mücadele ettiği ön eleme turunu lider bitirerek play-off oynama hakkı elde eden milliler, kura çekimine ikinci torbadan katılacak. Milliler, EURO 2020’de son 4 sırada yer alan Letonya, Bosna-Hersek, Rusya ve Polonya takımlarından biriyle eşleşecek. Play-off birinci turunda ilk maçlar 15-16 Nisan’da, rövanşları ise 18-19 Nisan’da oynanacak. Milliler, bu turu geçmesi durumunda play-off ikinci turunda mücadele edecek.

ANKARA (AA)


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...