MENÜ

5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları... Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto'da son dakika... 5 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişi Dünya Piyango Birliği sertifikalı son teknoloji ürünü makinelerle, topların tartılmasının ardından canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirildi. Büyük ikramiyenin 68 milyon 079 bin 165 TL olduğu çekilişte 90 adet top arasından çıkan rakamlar şu şekilde: 18 - 44 - 46 - 48 - 56 - 79 ve joker 39 (joker numarası)

05 Ekim 2020, Pazartesi 21:36 Son Güncelleme:
- A +
5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları... Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı

Sayısal Loto'nun yeni dönem çekilişleri ile heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 5 Ekim Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline.com'dan canlı yayınlanan çekiliş ile gerçekleştirildi. 68 Milyon TL'yi aşan ikramiye tutarı ile heyecanı katlanan Sayısal Loto çekilişi, vatandaşlar tarafından merakla bekleniyordu. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 5 Ekim Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamlar belli oldu. 68.079,165 TL büyük ikramiye belirlenen 5 Ekim Sayısal Loto çekilişinde rakamlar 18 - 44 - 46 - 48 - 56 - 79 ve joker 39 oldu. 

SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA DEV İKRAMİYE SAHİBİNİ ARIYOR

6 bilen çıkmadığından dev ikramiye sonraki çekilişe devretti. 5+1 ve 5 bilen de olmazken, 4 bilen 207 kişi 3.335,60 TL, 3 bilen 7.813 kişi 110,45 TL, ve 2 bilen 120.786 kişi 10.70 TL kazandı. 

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...