MENÜ

3'te 0!

A Milli Takım'dan davet haberi geldiğinde herkes sevindi. Ancak 3 Trabzonlu'nun özel Honduras maçında 1 dakika bile oynamaması tepki ve hayal kırıklığı yarattı.

05 Mart 2010, Cuma 04:30 Son Güncelleme:
- A +
3'te 0!

Son dönemde milli takıma oyuncu verme konusunda ciddi bir istikrarsızlık yaşayan Trabzonspor ’da Honduras ile oynanan özel maç öncesinde büyük mutluluk oluşmuştu. Çünkü her ne kadar takımın en formda ismi Umut Bulut seçilmediyse de Karadeniz temsilcisinin 3 genç futbolcusu, Onur Kıvrak, Giray Kaçar ve Ceyhun Gülselam, geçici teknik sorumlu Oğuz Çetin tarafından kadroya davet edilmişti. Trabzonspor Kulübü ve Bordo-Mavili taraftarların sevinci ise kursaklarında kaldı. Zira, A Milli Takım kadrosuna davet edilen 3 Trabzonsporlu da 6 değişikliğe rağmen şans bulamadı.

Tepki koymuşlardı
Bu tablo hem futbolcuları hem de A Milli düzeyde temsil bekleyen Trabzonlular’ı hayli üzdü. Öte yandan hatırlanacağı gibi kısa bir süre öncesine kadar Trabzon kökenli hocaların milli takımlar bünyesinden koparılmasına hayli tepki koyan Trabzonspor’un yöneticileriyle federasyonun arası açılmıştı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...