MENÜ

30 Aralık Şans Topu sonuçları | Milli Piyango Online Şans Topu bilet sorgulama

Şans Topu'nda heyecan son sürat devam ediyor. Milli Piyango Online tarafından gerçekleştirilen Çılgın Şans Topu'nda 30 Aralık sonuçları belli oldu. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 30 Aralık Şans Topu çekilişinde şanslı rakamlar 15 - 16 - 18 - 25 - 31 + 14 oldu. İşte 30 Aralık Çarşamba Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama ekranı...

30 Aralık 2020, Çarşamba 20:07 Son Güncelleme:
- A +
30 Aralık Şans Topu sonuçları | Milli Piyango Online Şans Topu bilet sorgulama

Milli Piyango yeni dönemde Şans Topu oyunu ile şans oyunlarını yakından takip edenlerin ilgisini çekiyor. Yenilenen Şans Topu'nda her çarşamba yeni çekiliş yapılıyor. Saat 20:00'de yapılan canlı çekilişleri, Milli Piyango TV Youtube kanalından takip edebilirsiniz, Şans Topu'nu tüm yetkili bayiilerden oynayabilirsiniz. Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur. 650.114,99 TL büyük ikramiye belirlenen 30 Aralık Şans Topu çekilişinde rakamlar 15 - 16 - 18 - 25 - 31 + 14 oldu. 

ŞANS TOPU BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA DEV İKRAMİYE! TIKLA, HEMEN OYNA!

Şans Topu nasıl oynanır?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.  

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin? 

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...