MENÜ

25 Ağustos Süper Loto sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama!

Süper Loto'nun yeni dönem çekilişleri ile heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 25 Ağustos Süper Loto çekilişi millipiyangoonline.com'dan canlı yayınlanan çekiliş ile belli oluyor. 30 Milyon TL'yi aşan ikramiye tutarı ile heyecanı katlanan Süper Loto çekilişi, vatandaşlar tarafından merakla bekleniyordu. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 25 Ağustos Süper Loto çekilişinde şanslı rakamlar 3 - 5 - 6 - 10 - 48 - 60 oldu. 6 bilen çıkmadığından 31.449,696 TL'lik büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti.

25 Ağustos 2020, Salı 22:29 Son Güncelleme:
- A +
25 Ağustos Süper Loto sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama!

Milli Piyango Online tarafından Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılan Süper Loto'da heyecan, ikramiyenin katlanmasıyla arttı. 23 Ağustos Salı günü yapılan çekiliş sonrası büyük ikramiye bu akşama devretmişti. Süper Loto'da devreden ve katlanan büyük ikramiye sahibini aradı. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği ve millipiyangoonline.com adresinden canlı yayınlanan Çılgın Süper Loto çekilişi sonrası şanslı rakamlar belli oldu.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA DEV İKRAMİYE!

SÜPER LOTO DETAYLI SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

31.449,696 TL büyük ikramiye belirlenen 25 Ağustos Süper Loto çekilişinde rakamlar 3 - 5 - 6 - 10 - 48 - 60 oldu. 6 bilen çıkmadığından 31.449,696 TL'lik büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti. Çekilişte 5 bilen 9 kişi 31.814,10 TL, 4 bilen 919 kişi 484,65 TL, 3 bilen 20.421 TL kişi 26,45 TL ve 2 bilen 186.991 kişi ise 3.05 TL ikramiyeye hak kazandı.

Süper Loto Çekilişi ne zaman, saat kaçta?

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılıyor. Saat 21.30'da gerçekleştirilen Süper Loto çekilişlerini Milli Piyango Online YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Süper Loto kuralları nelerdir?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

DEV İKRAMİYE SAHİBİNİ ARIYOR

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamı doğru tahmin edilmelidir.

İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak Biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir. 

Süper Loto Oyun kurallarını daha detaylı incelemek için buraya tıkla!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...