MENÜ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde nefes kesen Formula 1 şov! (VİDEO)

9 yıl aranın ardından yeniden İstanbul'da gerçekleşecek olan Formula 1'e artık sayılı günler kaldı. Formula 1 araçları, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü düzenlenecek yarışlar öncesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde nefes kesen şovlar sergiledi. Araçlar, köprü üzerinden iki kıta arasında tur atarak renkli görüntüler oluşturdu. O anlar kameralara işte böyle yansıdı...

11 Kasım 2020, Çarşamba 20:27 Son Güncelleme:
- A +

Formula 1'e artık sayılı günler kaldı! İstanbul Park’ta Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşecek Formula 1 yarışları öncesinde yarış araçları renkli şovlar sergiledi.

İki Formula 1 aracı 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden Asya ve Avrupa kıtası arasında giderek renkli görüntüler oluşturdu. Ayrıca Formula yarış aracının köprü üzerinde sergilediği pit stop şovu da nefes kesti.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne giderek Formula 1 araçlarının nefes kesen şovunu izledi .

Şovun ardından basına açıklama yapan Vali Yerlikaya, “9 yıl aradan sonra dünyanın motor sporlarında en popüler Formula 1 yarışları artık tekrar İstanbul’la buluştu. İstanbul, daha önce yapılan yarışlardaki tecrübesinin ışığında bu pandemi sürecinde, bütün kurum ve kuruluşlarıyla güzel bir işbirliği, takım ruhu göstererek en güzel şekilde yarışa hazırlandı. Şunu söylemeliyiz, aslında heyecanımız biraz eksik. Hem ülkemizde hem de dünyanın bütün yerlerinde Formula 1 sevenleri bu yarışı izlemek isterlerdi, ama biliyorsunuz salgınla ilgili önlemler kapsamında onlarla artık ekranda buluşacağız. Seyircisiz bu yarış gerçekleşecek. Bu yarış İstanbul'da Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olacak” dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...