15 Eylül Süper Loto çekilişi tamamlandı. Süper Loto sorgulama ekranı

Şans Merkezi'nde Dünya Piyango Birliği standartlarına göre ve bu kurum tarafından belgelenmiş makinelerle canlı yayında yapılan 15 Eylül Süper Loto çekilişi tamamlandı. Büyük ikramiyenin 19 milyon 985 bin 359 TL olduğu çekilişte 60 adet toptan çıkan 6 numara şu şekilde: 7 - 8 - 24 - 33 - 45 - 46

15 Eylül 2020, Salı 14:21 Son Güncelleme:
- A +
15 Eylül Süper Loto çekilişi tamamlandı. Süper Loto sorgulama ekranı

Şans Merkezi'nde Dünya Piyango Birliği standartlarına göre ve bu standartlar tarafından belgelenmiş makinelerle canlı yayında yapılan 15 Eylül Süper Loto çekilişi tamamlandı. Büyük ikramiyenin 19 milyon 985 bin 359 TL olduğu çekilişte 60 adet toptan çıkan 6 numara şu şekilde: 7 - 8 - 24 - 33 - 45 - 46 

Yarın 20'de Şans Topu, 21.30'da da Çılgın Sayısal Loto çekilişleri yapılacak. 

HEMEN SÜPER LOTO KUPONU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN!

Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri 21:30'da yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

SÜPER LOTO KURALLARI

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

  • Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamı doğru tahmin edilmelidir.
  • İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak Biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir. 

Süper Loto Oyun kurallarını daha detaylı incelemek için buraya tıkla!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...