12 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçları

Yeni dönemde Milli Piyango’nun tüm oyunlarında ikramiye oranları arttı kazanma şansı katlandı. Sisal Şans’ın son çekilişini 10 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto, 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Büyük ikramiyeyi kazanma umuduyla kupon dolduran şans oyunu severler Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçlarını google üzerinden araştırıyor. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği, 12 Ağustos Sayısal Loto çekilişinde şanslı numaralar, 10 - 39 - 67 - 80 - 82 - 87 joker numara da 2 olarak belirlendi.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 21:14 Son Güncelleme:
- A +
12 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango Online tarafından Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Sayısal Loto'da heyecan, ikramiyenin katlanmasıyla arttı. 52.495.104 TL'lik büyük ikramiyeyi kazanma umuduyla kupon dolduran şans oyunu severler Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçlarını google üzerinden araştırıyor. 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekilişi youtube üzerinden canlı yayınlandı.

DEV İKRAMİYELERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 12 Ağustos Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamlar 10 - 39 - 67 - 80 - 82 - 87 joker numara da 2 olarak belirlendi.

6 bilen çıkmadığından 52.495.104 TL’lik büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti. 5+1 ve 5 bilen de olmazken, 4 bilen 162 kişi 3.895,75 TL, 3 bilen 6.444 kişi 2 bilen 101.568 kişi 11,65 kazandı.  

SAYISAL LOTO İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar  adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...