12 Ağustos Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları | Şans Topu ne kadar ikramiye verdi?

Milli Piyango Online tarafından gerçekleştirilen Çılgın Şans Topu'nda 12 Ağustos sonuçları belli oldu. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekilişte şanslı rakamlar, 2 - 7 - 20 - 21 - 33 + 1 oldu. 5+1 bilen olmadığı için 1.212.804 TL’lik ikramiye devretti. İşte 12 Ağustos Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı...

12 Ağustos 2020, Çarşamba 14:27 Son Güncelleme:
- A +
12 Ağustos Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları | Şans Topu ne kadar ikramiye verdi?

Milli Piyango yeni dönemde Şans Topu oyunu ile şans oyunlarını yakından takip edenlerin ilgisini çekiyor. Yenilenen Şans Topu Topu'nda 12 Ağustos sonuçları belli oldu. Kazanan sayılar 2 - 7 - 20 - 21 - 33 + 1 olurken (5+1) bilen olmadığı için 1.212.804 TL’lik ikramiye devretti. 

ŞANS TOPU BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar  adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...