ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ayıptır günahtır

16.10.2008

Aynı senaryo Norveç maçında da yaşandı.

Aynı senaryo Norveç maçında da yaşandı. İbrahim Kaş, Fatih Terim tarafından defansın sağ tarafına konulmuş, sakatlanıp çıktıktan sonra, sözde köşe yazarlarının büyük bir kısmı, Kaş’ın sakatlanmasının hayırlı olduğunu belirterek, müsabakanın kazanılmasındaki en büyük etkenlerden biri olduğunu yazmıştı. Bu durum İbrahim Kaş’ı çok üzmüş, 15 gün Nevzat Demir Tesisleri’nden çıkmamıştı. Çocuğu birkaç arkadaşımızla birlikte toparlayana kadar canımız çıkmıştı.
Şimdi aynı durum Batuhan Karadeniz için geçerli. Çocuk, 17 yaşında milli takımlar düzeyinde oynadığı kategorilere göre; en çok gol atan oyuncu. Beşiktaş’ın da, Türk Milli Takımı’nın da geleceği... Bakın 17 yaşında diyorum. 25 yaşın üzerinde de ne şımarık topçuları yere-göğe sığdıramıyoruz. Bosna Hersek maçında, tam önümüzde sakatlandığı pozisyonu televizyonda izleyince, inanın o yüz ifadesinde içim ‘cız’ etti. Ancak televizyondaki yorumcu başta olmak üzere, ertesi gün gazetelerdeki köşe yazarlarının sözbirliği etmişcesine Batuhan’ın sakatlanıp çıkmasının hayırlı olduğunu yazmaları, televizyonlardaki yorumlarda da söylemeleri ayıpların en büyüğüydü. Hem günah hem de ayıp... İnsanlığınız nerede kaldı. Gücünüz 17 yaşındaki çocuğa yetiyor. Konuşsanıza Fatih Terim hakkında, ben de delikanlılığınızı göreyim. Ayıptır!

3 YORUM
 • sani 16.10.2008 13:17:01
  1

  bravo.

 • ftezer 16.10.2008 16:39:53
  2

  başka söze gerek yok

 • BlackWhiteAşk 16.10.2008 19:24:22
  3

  Sizi öncelikle alkışlıyorum...We adam gibi adamsınız...Doğruları Yazmaktan Korkmadığınız içinde sizi tebrik ediyorum...Yazınız tam anlamıyla doğru bir teşhis.