ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Neden...

12.04.2008

Tamam Beşiktaş eksik, sakatları çok, hakem hatalarıyla cezaları çok, bütün bunlara rağmen kötü top oynuyor, hepsine tamam...

Tamam Beşiktaş eksik, sakatları çok, hakem hatalarıyla cezaları çok, bütün bunlara rağmen kötü top oynuyor, hepsine tamam... Ama Fenerbahçe’nin de, Galatasaray’ın da kötü oynadığı zamanlar oldu. Zaten bu saaten sonra bu yarışta büyük futbol beklemekte işgüzarlık. Ama rakiplerin kötü olduğu zaman imdadına yetişiyorlar... Ya senin, dün gece 3 penaltın verilmedi. Serdar Özkan’ın pozisyonunu es geç, bir sarı kart yine Serdar’ın pozisyonunu es geç, Nobre’nin penaltısını es geç, gerisine ne söyleyelim! Aferin Abitoğlu, sen de çarkın içine girdin ve Beşiktaş’ı bu sefer hakikaten bitirdin, herkes rahat etsin. Var mısınız iddiaya, Abitoğlu haftaya yine maç alacak. Neden? Beşiktaş’ın aleyhine düdük çaldığından. Şimdi bu şartlarda Ertuğrul Sağlam ne yapsın? Devre arası sahada ısınan topçulara bakıyorum, ‘maçı kim değiştirir’ diye. Mehmet Sedef, Bülent, Koray, Batuhan, Serdar Kurtuluş bir de Delgado. Un kötü marka, yağ vıcık vıcık, suyun tadı yok, gel de hamuru becer, ekmek yap. Delgado oyuna girdi, top biraz yere indi, bir şeyler yapılmaya çalışıldı ama orada da Abitoğlu freni ortaya çıktı. Diyeceksiniz ki; ‘Beşiktaş ne oynadı’, onu başta söyledim zaten, Beşiktaş’ın ne oynadığı önemli değil, Beşiktaş’ın neden oynatılmadığı önemli. Her şey bu niçinin altında yatıyor. Evet, niye oynatılmıyor? Bu soruların cevabını bulun.
Esame listesini elimize aldığımız zaman en çok sevinen benim. 7 tane PAF takım oyuncusu sahada ve kulübede. Ama bu duruma neden geldi. Soru işaretleri çok. En büyük niçin de, kusura bakmasın hakem camiasına. Bu cesareti nereden alıyorsunuz, Beşiktaş maçlarında çok rahatsınız? Bu sorulara cevap verin. Menacerlerin esiri olan zihniyet, biraz utanmıştır. Ve ricam, yarından sonra menacerleri Nevzat Demir Tesisleri’nden uzaklaştırın, bu takım onların eseridir.

0 YORUM