ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yeni Seba: Aziz Yıldırım

07.10.2008

Nankörlüğün tarihi yazılsa, herhalde Türkiye'ye özel bir bölüm ayrılırdı.

Nankörlüğün tarihi yazılsa, herhalde Türkiye'ye özel bir bölüm ayrılırdı. Zira, bizim kadar ahde vefa konusunda sabıkalı bir millet yoktur. Kimimiz balık hafızalı olduğumuz için, kimimiz de rantımız kesildiği için verilen hizmetleri, yaratılan değerleri bir çırpıda unutur gideriz.

Geçmişte Beşiktaş tribünleri "Ahmet Dursun, Seba gitsin" dedi. Ve Seba, bağrına taş basarak gitti. Çamur içinde antrenman yapan, farelerin cirit attığı harabelerde soyunup giyinen bir takımı alıp modernize eden, Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan Seba, emeklerinin karşılığını küfür yiyerek ve yuhalanarak aldı. Artık inzivada, kırılan kalbini onarmaya çalışıyor.

Şimdi yeni bir Seba'mız daha oldu: Aziz Yıldırım. Onun Fenerbahçe'ye verdiği hizmetleri bu satırlara sığdırmamıza imkan yok. Yaşadığı kaoslardan tam alabora olmak üzereyken Fenerbahçe'yi alıp dünya kulübü yapan Aziz Bey'in, kendi yaptırdığı statta istifaya çağrılması, vefasızlığın, kadir-kıymet bilmezliğin vardığı en uç noktadır. Ve rezilliğin dik alasıdır.

Seba ve Yıldırım'a karşı bu insanlık suçunu işleyenler, vebalini öte dünyada bile ödeyemeyecek.

4 YORUM
 • poyraz06 8.10.2008 09:17:57
  1

  çok farklı sayın yazar seba yıldırım mukayeseniz,sebada yıldırımda tesisler yaptı doğru ama sn.sebanın sportif başarısıda vardı,aziz bey döneminde ise galatasaray şampiyonluklara doydu.

 • mustafa ramazan 8.10.2008 10:14:01
  2

  sayın başkanımız kulübü yönetir,futbol şubesi ise mali konular dışında, kollektif akılla yönetilirse fb miz düzlüğe çıkar.

 • Fenerlireis 8.10.2008 10:31:04
  3

  Çok doğru tespitlerde bulunmuşsunuz. Belli taraftar gruplarının yönetim ile karşı karşıya gelmesinden kaynaklanan bu tutum elbette Aziz yıldırımı etkilemeyecektir. Aziz Yıldırım bildiği yoldan ilerlemeli, bu tür provakasyonlara kulak vermemeli..

 • persapol 9.03.2009 11:54:26
  4

  her maç sonu yorum larımı aksam bazı kanallarda izliyorum,futbolu en az hatta birçoğunuzdan fazla biliyorum,tesis var,kalkınma var eyvallah,dünya klübü olmak bu kafarmı kolay,2 fotbolcuya 100 trilyon verip sportif başarısızlıkla nası seba olunur?????