ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Söz konusu gol ise

15.10.2011

Mis gibi çimler, yapanın ellerine sağlık, ancak peşinen hatırlatalım dünyanın en hassas işidir çim bakımı. Layıkıyla yapılmazsa bir sene sonra bu güzelim zemini de patates tarlasına çeviririz.

Ayrıca 500 bin liraya yapılacak bir işi, toplamda 2 milyon lira harcayarak ancak çözümlemiş olmamız da kayıtlara geçmesi gereken önemli bir başarı öyküsüdür!
Maçın ilk yarısı serbest vuruşlarda Hürriyet, Burak Yılmaz’a yaka paça dalıyor, Tolga Özkalfa uyarıyor,

“Gözüm üzerinizde” diye. Görmeyen gözler üzerlerinde olsa ne olur? Ceza sahası içinde bir türlü çalmayan düdük ok daha hafifine ceza sahası dışında çalınınca da Burak Yılmaz cezayı kesmekte gecikmedi. Söz konusu olan gol ise ben onun her türlüsünü atarım dercesine, bu kez serbest vuruştan Adrian’ın rakip barajdan boşalttığı koridordan takımının galibiyet golünü atan oyuncu olarak Avni Aker tribünlerini sevince boğdu.

Trabzonspor dün gece iki kez geri düştüğü maçtan teknik kapasitesi ve becerisi yuksek oyuncularının maça ağırlığını koymasıyla galip gelerek 3 puan almasını bildi. Zorlu bir maç programının başlangıcında oldukça önemliydi dün gece elde edilen bu galibiyet. Zokora’nın sezon başından beri devam eden formu, Celutska’nın sadece attığı gol değil, pozitif anlamda oyuna katkısı, Adrian’ın oyunun her bölümündeki mükemmel futbolu ve top Burak Yılmaz’a geldiği anda 3 rakip futbolcunun basması dün gecenin keyifli görüntüleriydi.

Eksikler ve yanlışlar yok muydu? Tabii ki vardı, ancak mükemmel bir zemin üzerinde oynanan bol gollü bir maç vardı, 3 puan vardı, keyif vardı ve kulübede bütün bu eksikleri bizlerden daha iyi görebilen bir göz, Şenol Güneş vardı.

0 YORUM