Yemen Ekşioğlu son yolculuğuna uğurlandı

Geçtiğimiz günlerde hayata gözleri yuman TFF eski Yedek Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Futbol İl Eski Temsilcisi, Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi ve yazarımız Yemen Ekşioğlu son yolculuğuna uğurlandı.

27 Nisan 2018, Cuma 19:09 Son Güncelleme: 27 Nisan 2018, Cuma 19:20
- A +

Amatör futbolun babası, FANATİK'in usta yazarı Yemen Ekşioğlu, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi’nde ikindi vaktinde kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi’nde ikindi vakti kılınan cenaze namazına futbol camiasından tanınan bir çok isim Ekşioğlu'nu son yolculuğunda unutmadı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, spor camiasından çok sayıda isim ile Yemen Ekşioğlu’nun akrabaları ve sevenleri katıldı.

Namazdan önce Beşiktaş ve Fenerbahçe forması giyen çocuklar, yan yana durdu.

Cenaze namazının ardından Yemen Ekşioğlu’nun naaşı, Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi.

TFF eski yönetim kurulu üyesi, Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi ve spor yazarı Yemen Ekşioğlu'nun cenazesinde istenmeyen görüntüler de oluştu ve sinirler gerildi.
 

Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu cenaze törenine geldiği sırada Fikret Orman'ın yanında bulanan kişiler tarafından "Bunların ne işi var burada" diyerek tepki gösterildi. 
 

Aziz Yıldırım da "Sana mı soracağım" yanıtını verince kısa süreli gerginlik yaşandı.

Kılınan cenaze namazının ardından Ekşioğlu'nun naaaşı Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi.