ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

2028'den haberler!

09.12.2008

Aslan´da 18. Kalli dönemi başladı. Beşiktaş´ta Demirören´e borç 98 trilyon uzay Euro´su. Aziz Başkan 28.kez görevi bıraktı. Arıca kayıp, Lincoln Satürn civarında top sektiriyor.

Aslan’da 18. Kalli dönemi başladı. Beşiktaş’ta Demirören’e borç 98 trilyon uzay Euro’su. Aziz Başkan 28.kez görevi bıraktı. Arıca kayıp, Lincoln Satürn civarında top sektiriyor.

Sene 2028... Galatasaray’da yine şok gelişmeler yaşanıyor... Başkanlıktaki 21. yılını dolduran Adnan Polat; teknik direktör Arda Turan’ın yardımcıları Sabri Sarıoğlu ve Aydın Yılmaz’ın görevlerine son verdi. Ardından şok bir karar daha alındı ve Karl Heinz Feldkamp, 6 aylık aranın ardından 18. Galatasaray macerasına başladı. Kalli’nin Florya’daki ilk icraatı yine bir temizlik operasyonuydu.
Galatasaray’ın unutulmaz yıldızlarından Cassio Lincoln’un oğlu kaptan Junior Cassio’yu, Beşiktaş derbisi öncesi kadrodışı bıraktı. Gerekçe olarak da akşamüstü saatlerinde kampa misafirlerinin gelmesini gösterdi.

Beşiktaş’ta Mali Genel Kurul yapıldı. Kongreye, 24 yıldır koltukta oturan Başkan Yıldırım Demirören’in konuşması damgasını vurdu. “Beşiktaş’ta transfer bitmez” diyen Başkan, teknik direktör Junior Mircea Lucescu’nun istediği bütün isimleri alacaklarını ifade etti.
Bu arada Eşbaşkan Levent Erdoğan; Gençlerbirliği Hacettepe Oftaş Ankaragücüspor yenilgisi sonrasında, “Bu takım, kız uzay takımı gibi” dedi.
Kurulun sonunda kulübün 98 trilyon uzay Euro’su Demirören’e olmak üzere, toplam 100 trilyon uzay Euro’su borcu olduğu bildirildi.

Fenerbahçe’de hava resmen buz kesti. 31 yıldır kulübü yöneten, Mars’tan sonra Uranüs’te açtığı Fenerium’da da 100 milyon uzay Euro’su kâr eden Başkan Aziz Yıldırım, Mayıs’taki kongreye katılmama kararı aldı.
Yıllar önce Genç Fenerbahçeliler olarak kurulan ve yeni adı Orta Yaşlı Fenerbahçeliler olarak değişen grup üyeleri, Yıldırım’ın bırakması için bin 28’inci yürüyüşünü yaptı.

İlhan Cavcav, yine Fenerbahçe’ye çattı: “Bunlar bölücülük yapıyor. Ha Mars ha Uranüs. Ne var yani kardeş kardeş yaşasak!”
Cemal Aydın, Ankaragücü taraftarlarının, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Gökçek tarafından kışkırtıldığını söyledi.
Yılmaz Vural, gol sonrası sevinirken stadın çimlerine sert düştü, ameliyata alındı.
Erdoğan Arıca’dan haber alınamıyor; çünkü hâlâ ‘hesabım var’ diyerek Cassio Lincoln’ü arıyor.
Cassio Lincoln ise en son Satürn civarında top sektirirken görüldü.

Herkese iyi bayramlar...

1 YORUM
  • 1254 14.02.2009 12:34:25
    1

    EN ÇOK BUNU SEVDİM ZUHA