Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

27 Haziran 2017 Salı
Yıldızlar geçidi

Eğer Alex, Semih, Deivid ve Gökhan gibi her an maçın skorunu değiştirebilecek oyuncuların varsa, üç puanı düşünmeyeceksin.

17 Mart 2008, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Eğer Alex, Semih, Deivid ve Gökhan gibi her an maçın skorunu değiştirebilecek oyuncuların varsa, üç puanı düşünmeyeceksin. Fenerbahçe, bu mutluluğu yaşıyor. Tabii önemli silahlar aynı anda sustuğunda ise Sarı-Lacivertli ekip sıkıntıdan kurtulamıyor. Konyaspor-Fenerbahçe karşılaşmasının ilk yarım saatine baktığımızda sanki sıradan iki takımın mücadelesi gibiydi. Ne Fenerbahçe şampiyon adayı, ne de Konyaspor ligin dibinden kurtulmaya çalışan takım havasındaydı. Sahanın şapka çıkartılması gereken ismi Alex’in tek başına Konyaspor’u devirme gayretinin dışında, dikkat çeken fotoğraf yoktu ilk bölümde.
Edu iyi bir savunmacı olsaydı, kafa ile uzaklaştırmak istediği topu korner ya da taça atardı. Ama o Ceyhun’a asist yaptı. Serdar’ın şanssızlığı, Ceyhun’un şansı arasında gidip gelen meşin yuvarlak, Fenerbahçe ağlarına gitti. Zico, üç puan için kıvılcımı çakan ilk isim oldu. Selçuk-Semih değişikliği ile Fenerbahçe çift forvete döndü. Ardından Alex adeta bir sihirbaz gibi topu ve arkadaşlarını, Konyaspor ceza alanına yıktı. Alex, Semih, Deivid, Gökhan ortaklığı Fenerbahçe’yi zirvede tuttu. Semih ve Kezman, golleri ile Kanarya’yı farka uçurdu. Kötü zemine rağmen Fenerbahçe’nin yıldızları Konya Atatürk Stadı ile tribünleri güneşten daha fazla ısıttı, daha çok aydınlattı.