ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Alex'in hedefi derbi mi!

25.03.2010

Fenerbahçe tribünlerinde, Özhan Canaydın için yapılan saygı duruşu sırasında 1 dakika boyunca alkış yağmuru oldu. Kişiliği, insani ilişkileri, Türk Sporu ve Galatasaray Kulübü'ne kazandırdıklarıyla gelecek nesillere örnek olacak bir spor adamına yakışan duygu dolu bir eylemdi. Keşke hayattayken de, Türk Sporu'na hizmet verenlere sevgi gösterileriyle sahip çıkılsa.

Fenerbahçe tribünlerinde, Özhan Canaydın için yapılan saygı duruşu sırasında 1 dakika boyunca alkış yağmuru oldu. Kişiliği, insani ilişkileri, Türk Sporu ve Galatasaray Kulübü’ne kazandırdıklarıyla gelecek nesillere örnek olacak bir spor adamına yakışan duygu dolu bir eylemdi. Keşke hayattayken de, Türk Sporu’na hizmet verenlere sevgi gösterileriyle sahip  çıkılsa.

Ziraat Türkiye Kupası’nın ilk yarı finali halı saha maçı havasında başladı. Daum yasak koysa da, Fenerbahçe’de bir çok oyuncunun aklı derbideydi. Taraftar da genelde Galtasaray maçına yönelik sloganlar attı. Manisaspor kalecisi Orkun Uşak’ın affedilemez hatasında, Güiza boş kaleye topu bıraktı. Kalabane ceza alanı içerisinde yerde uzanırken, Deivid skoru 2-0 yaptı. Konuk oyuncular, hakem Abdullah Yılmaz’a ‘maçın durması gerektiği’ yönünde bir süre itiraz etti. Ancak Abdullah Yılmaz Kalabane’yi farkettiğinde, Deivid golü çoktan atmıştı. Alex, son iki maçta ortalıkta gözükmedi. Acaba, enerjisini derbiye mi sakladı! Umarım öyledir... Alex’in rol almadığı bir oyunda, Fenerbahçe keyif vermez. Aslında Manisaspor da final ister havada değildi. Sanki onlar da kupadan çok, ligi düşünür gibiydi. Yiğit Gökoğlan, Simpson, sonradan oyuna dahil olan Isaac ve Mehmet Nas ile gol kovaladılar. Ergin’in kaçırdığının dışında, ciddi pozisyon bulamadılar. Fenerbahçe 26 yıllık özlemi ‘Türkiye Kupası’nın’ bir kenarından tuttu. Ancak Galatasaray derbisi öncesinde fazla renk vermediler. Emre’nin sakatlanmasıyla da derin bir darbe aldılar.

0 YORUM