ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Cüneyt Çakır'a tam puan

25.10.2011

Arka arkaya puan kayıplarından sonra Beşiktaş oyuna tempolu başlayıp üst üste pozisyonlar üreterek Mustafa Pektemek ile de golü buldu.

Arka arkaya puan kayıplarından sonra Beşiktaş oyuna tempolu başlayıp üst üste pozisyonlar üreterek Mustafa Pektemek ile de golü buldu. Sonrasında Mersin oyunda denge sağlayınca bir anda karşılıklı ataklar başladı. Özelikle Cenk’in Beşiktaş adına önemli kurtarışlarını izledik.

Oyunun kontrolünü elinde bulundurarak isabetli kararlar veren Cüneyt Çakır’ın genel anlamda iyi maç yönettiğini söyleyebiliriz. 41. dakikada Beşiktaş ceza alanından kolu vücuduna yapışık olan Mustafa Pektemek’in eline çarpan topta penaltı yok, devam kararı doğruydu. Yine 84. dakikada Egemen, Nobre’yi tutup engellemeye çalışırken Nobre bundan kurtulup Cenk’ten dönen topa hamle yaptı. Dolayısıyla bu pozisyondaki devam kararı da doğruydu. İlk yarıda bitiş düdüğünü çaldığı sırada skorborddaki sürenin dolmadığı gözüktü ki, burada yapılan itirazlar yersizdi. Sonuçta hakemin elindeki kronometrenin geçerli olduğu bilinmeli.

0 YORUM