ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Navigasyonu bozuk!

09.03.2008

Galatasaray'ın ilk 10 dakikası navigasyonu bozuk araçtan farksız. Doğru adrese bir top bile yok. Bu karmaşada Sabri, adresi öyle bir buldu ki...

Galatasaray’ın ilk 10 dakikası navigasyonu bozuk araçtan farksız. Doğru adrese bir top bile yok. Bu karmaşada Sabri, adresi öyle bir buldu ki... ‘Maşallah’, 1-0 önde Cim Bom. Ev sahibinin pas karmaşasının, güzelliği Sabri, hoşa gideni de Lincoln’dür. Brezilya’lı arzulu. Servet mi? Aynı!.. Mükemmel yani.
Kayserispor bir-iki tehlikeli oldu, hiç tehlikeli olamayan Karan bir vurdu, pir vurdu: 2-0. Bu golde Lincoln emeği ve Arda  çabukluğuna da ‘bravo’ demeliyiz. Topal, mopal ama sahanın yakışıklısıdır Mehmet. Ne şuttu be!.. Emre’nin her oynadığı 90 dakikaya sevineceğiz biz. Türk futbolu kazanıyor. Balta mı? Yine durgun. Manisa’dan bilmesem ‘Balta değil nacak gelmiş’ demek mümkün. Bekleyelim. Rahvan temponun, ‘Köfteci İsmail’in revanisi lezzetindeki, gollerinin sahibidir, ilk yarı ev sahibi. Mehmet’nin güveni, Sabri’nin güvencesi. Aykut devamlı oynadıkça, çok kutlanır çok. Öyle iki Cangele topu çıkardı ki... Of offf...
Tolunay Kafkas, sağlam adamdır, sağlam takım yapmış. Gollerin telaşsız ve kolay oluşu, oyunun Kalli’nin elinde olduğunu düşündürmesin kimseye. ‘Topun canı isterse’ derler ya! Öyle birşey işte. Topuz’un gürz gibi olup, Ünal’ın ‘yakarım ha!’ demesi, Saidou’nun da her fırsatta Aykut’un burnunun dibinde gezinmesi... Konuk güzelliklerinin, gole dönüşmeyen şekli.
Futbolcular Dereli’ye mırıldanmaya çabaladı ama tınlamadı. Deneyimli hoca, taviz vermedi! Çokça düdüğü de, yanlışa çaldı.
Zaman zaman kara şanzuman gibi cartlatılan Galatasaray, parmak sokan olmazsa, otomatik vites keyfi verir ve gider. Anlayana!

0 YORUM