ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Şuur kapalı

06.10.2008

Maç öncesinde teröre gösterilen Ay-Yıldızlı tepki ne kadar anlamlıysa, Fenerbahçe´nin hâl-i pür melâli o kadar anlamsızdı.

Maç öncesinde teröre gösterilen Ay-Yıldızlı tepki ne kadar anlamlıysa, Fenerbahçe’nin hâl-i pür melâli o kadar anlamsızdı.
Ligde daha 29 hafta var yani toplam 87 puan. Şampiyonlar Ligi’nde de 4 maç; yani 12 puan. Ancak futbolcuların mecâli yok, inancı yok, özgüveni yok. Bildiklerini bile unutmuşlar, sahada hem acı çekiyorlar hem de acı çektiriyorlar. Silkelenme, dirilme bekleyenler yine auta çıktı. Ligin en az gol atan takımı, antrenmanda atamayacağı rahatlıkta goller buluyor; Sarı-Lacivertliler hipnozda seyir halinde...
Fenerbahçe’de mesele adale sakatlıklarında değil, beyinlerdeki sakatlıklarda. Eksiklik sahada değil, beyinlerde. Geçen sene, yuhları, ıslıkları aşıp, Devler Ligi’nde kılpayı yarı finalin eşiğinden dönen takımın, nasıl olup da böyle bir enkaza dönüştüğü sorusu, akademik kariyer yaptıracak bir tez konusudur.
Birinci toplarda yoksun, ikinci topların hiçbirinde yoksun, mücadelede yine yoksun. Tek pasta yapman gerekeni, 3-4 pasta ancak yapabiliyorsun. Böyle olunca, sahada varlığın ya da yokluğun, hiçbir şey ifade etmiyor rakip için.
Sözün özü; Fenerbahçe dün akşam derin komaya girmiştir. Şuur tamamen kapanmıştır, bitkisel ve bitiksel hayattadır. Rakipler ve belaltı muhalifler dışında, umut veren en küçük bir belirtisi yoktur.
Öldükten sonra dirilmeye inananlar için de iş tamamen Allah’a kalmıştır...

3 YORUM
 • uğur_FB_1907 6.10.2008 10:58:02
  1

  Evet biz bu futbolcuyu sahada görmek istemiyoruz.Sahada hiçbir varlığı yok onun yerine deniz oynamalı ve artık 11 kişi olmalıyız.

 • halukonuk 6.10.2008 17:47:32
  2

  yorumumu yayınlamayacağınızı -daha öncekilerde olduğu gibi- çok iyi biliyorum. ancak yazayım da hiç olmazsa içim rahatlasın. böyle olacağı gün gibi açıktı. başkanı şişirdiniz, o da kandı. şimdi kandilinizde yağ kalmadı gemiyi terketmeniz yakındır.

 • dikme 6.10.2008 20:19:48
  3

  Hergün çağdaş, büyüyen, güçlenen ve Avrupa takımı olduklarını lanse eden yöneticileri, oyuncular dün gece adete tekzip etti. Emre'nin tek başına aldığı para kadarını alan takım ders verdi. Anayana...