ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Şu an için sezonun en değerli golü

12.03.2018

Yazarımız Hakan Can, Galatasaray-Konyaspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Galatasaray açısından tam da zamanında geldi ilk gol.. Sinan’ın ortasında Gomis’in ağlara giden şutu stadyumdaki gerilimi de aldı, Gomis’teki moral bozukluğunu da! Belhanda’nın direkten auta giden şutu endişeyi artırsa da, Nagamoto’nun ortasında Sinan belki de şampiyonluk golünü attı. 2. dakika dolduğunda Galatasaraylılar 2 faul ve yan toptaki kronikleşmiş hatalarından birini yapıp 1-0 geri düşünce maç 90+4’e kadar uzadı. Golden sonra iyi kapanıp, Volkan’la tehlikeli kontrataklar yapan ve yine Volkan’ın tedavileriyle (!) oyunu soğutan Konyaspor 4-5 farkla evine dönmüyorsa Serkan sayesinde. Volkan Şen’in karşı karşıya kaldığı pozisyonda Muslera’nın ayakta kalışı ve kurtarışı maçın bir diğer kırılma anıydı.

Gecenin sorusu

Ligin yan toptan en kolay gol yiyen takımlarından biri şampiyonluğun en büyük adayı olabilir mi? Türkiye’de oluyor. Şu hastalık çözülürse güle oynaya şampiyon olunabilir...

Maçın starı

Sinan Gümüş, bu sezonu neredeyse yatarak geçirdi. Herkes ondan bu kadar büyük işler beklerken o formayı söküp almalıydı. Şansını iyi kullandı. Attığı muhteşem golle kırdığı kalpleri yeniden kazandı.

Maçın olayı

Terim yaptığı hamlelerle maçı aldı. Mariano yerine Linnes’in girişi... Sinan’ı aldı. Sinan bir gol, bir asist yaptı. Dakika 84’te Feghouli’den vazgeçip Ahmet’i defansa, Maicon’u Gomis’in yanına çekti. Her hamlesi maçın düğümünü çözdü.

Kısa mesaj

Belhanda, Gomis, Mariano, Feghouli, Selçuk bazen o kadar klas işler yapıyor ki: insan ‘iyi ki futbol var’ diyor.
0 YORUM