ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Tello farkı

31.10.2008

Doğrusunu söylemek gerekirse, bir maharetti!.. Beşiktaşlı ve Antalyalı oyuncular, basit oynanan ve böyle oynandığında aleme keyif veren bu güzel oyunu, nasıl olduysa, içinden çıkılmaz bir işkence gösterisine dönüştürdüler.

Doğrusunu söylemek gerekirse, bir maharetti!.. Beşiktaşlı ve Antalyalı oyuncular, basit oynanan ve böyle oynandığında aleme keyif veren bu güzel oyunu, nasıl olduysa, içinden çıkılmaz bir işkence gösterisine dönüştürdüler. Oynayanın da, seyredenin de en güçlü yanı; sabrı olmalıydı.
Umarız Denizli, bunları da hesap ederek gelmiştir Beşiktaş’a. Başta Bobo ve Serdar Özkan’a katlanmak için, teknik bilgi ve tecrübeden öte, bir insana engin sabır lazım. Böylesi futbolculara da, azıcık utanma duygusu.
Üç sağ kenar tandanslı oyuncunun harmanlanması, Beşiktaş’ın ilk yarıda, saha içi düzenini karıştıran bir unsurdu. Nitekim Denizli, ikinci yarıda bunu görüp, oyuna sadece Tello’yu almakla, işi çözdü. Beşiktaş, yumak olmaktan kurtulup, sahanın bütününü kullanmaya başladı. Kornerden gelen golün, kilidi açmasından sonra, Beşiktaş’ın farklı sonuca ulaşması da zor olmadı. Tello, kornerden Cisse’ye attırdığı golün dışında (özellikle attırdı) oynadığı oyun ve organizasyon göreviyle maça damgasını vuran isim oldu. Attığı üçüncü gol ise, tek kelimeyle şaheserdi. Bir de Beşiktaş’ın Çek oyuncularını kutlamak gerek. Maç seçmeden, her 90 dakikaya aynı özveri ve disiplinle çıktıkları için. Denizli’ye gelince... Kalifiye bir kadro aldığı için sevindiğini biliyoruz. Ama dikkat etmesi gerek. Beşiktaş’ın Serdar Kurtuluş, Ekrem, Uğur İnceman gibi, iyi niyetli formsuzları ile; Bobo ve Serdar Özkan gibi, yetenekli ciddiyetsizleri var. İşi çokta kolay değil. 

4 YORUM
 • elül 31.10.2008 12:17:59
  1

  valla bende serdar özkana tahammül edemiyorum onun oynadığı maçlarda takım 10 kişi sahada

 • okayus 31.10.2008 14:58:15
  2

  abi çok iyi yorum yapmışsın bjk yi kısaca her ayrıntısını özetlemişsin.

 • bjksati 31.10.2008 16:28:16
  3

  Arkadaşlar Takımda alt yapıdan gelen futbolcu yok zaten. Tamam serdar özkan teknik hatalar yapıyor olabilir ama takımı adına canını dişine taktığını görmezden gelmeyelim lütfen. Biraz daha dikkatli izlerseniz onun kadar mücadele eden başka biri yok.

 • miharbi1980 31.10.2008 16:36:36
  4

  teknik mucadeleci ama akilli oynayamiyor macta etrafina bakip tum sahayla oynamak yerine etrafindaki 10 m ile oynuyor bundan dolayi bir Sergen yada Arda olamiyor