Ümit Bekmezci'nin İstanbul at yarış tahminleri

İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ümit Bekmezci günün programını değerlendirdi.

14 Şubat 2018, Çarşamba 12:40
- A +
14 Şubat Çarşamba İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ümit Bekmezci günün programını değerlendirdi.

Yeni ilgililerinde KOBRA Maiden'a veda edebilir
 
1.AYAK: İstanbul'da cazip bir program var. Ben ilk iki ayağın sürpriz biteceğini umuyorum. Son startında üst grupta bekleneni veremeyen Oğlum Baran, favorim. Yarış kazanıp moral bulan Arslanparçası, fit durumuyla birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Yarış gören Serdengeçer, geliştirdiği nefesiyle bu kez farklı koşacaktır. Erayhan, Olgunbaba, Ak Fetih ve Hira imkanlar ölçüsünde şans verdiğim diğer safkanlardır.

2.AYAK: Sabah idmanlarında çok iyi durumda gördüğüm ve ahır ekibinin de birincilik beklediği Northern West, ufak kuponlara risk edilebilir. Ara sonrası kazanma başarısı gösteren Kalkandere, favorinin sert ve ciddi rakibi olur. İsmihan, Goldiniadis, Ivanhoe ve Let Me Pas sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlardır.

3.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Saraycariyesi, sıklet avantajıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Sanay, Seluşka ve Signora sırasıyla favorinin rakipleridir.

4.AYAK: Yetenekli bir tay olan Yelyaran, artan form ve tecrübesiyle çok şanslıdır. Sürekli formunu geliştiren Semih Bey, bu safkana rakip gördüğüm tek isimdir.

5.AYAK: Börteçine sevdiği tempo yarışında çıktığı gibi bitirebilir. Çeko Dayı, Jimfed ve Capilano sırasıyla rakipleridir.

6.AYAK: Koştuğu iki startında da mesafe istediğini gösteren Kobra'nın artan form ve tecrübesiyle kazanmasını bekliyorum. İyi bir gün ve bol şanslar dileğiyle....

6-4-8-9-10-13-5
10-9-8-4-7-11
4-1-3-2
1-5
3-5-6-4
6 tek KOBRA
 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;