Tülin Şahin: Oyunculuğa hayır

Magazinden öne çıkanlar...

09 Şubat 2018, Cuma 23:37
- A +
'Oyunculuğa hayır'

'Oyunculuğa hayır'

Kendi adını taşıyan moda programıyla ekranlara gelen top model Tülin Şahin, oyunculuğa ‘hayır’ dedi. Yeni başlayacak olan birçok diziden teklif alan Tülin Şahin, “Oyunculuk ilgimi çekmiyor diyerek teklifleri elinin tersiyle itti.

Önce nikah sonra düğün

Önce nikah sonra düğün

Arda Turan, 3.5 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan’a evlenme teklif etti. Kız isteme ve nikah şubatta, düğün ise haziranda Çırağan Sarayı’nda yapılacak.
 

Çağla’nın ‘çocuk’ şartı

Çağla’nın ‘çocuk’ şartı

Manken Çağla Şıkel, tüm programını Uzay ve Kuzey’e göre ayarlıyor.

Defile, çekim, dizi ya da program saatlerini çocuklarının okul çıkışına göre belirleyen Şıkel, sözleşmelerine de bu konuyla ilgili özel bir madde ekliyor. Şıkel, “Önceliğim her zaman çocuklarım diyor. 

Eşim, en büyük şansım

Eşim, en büyük şansım

Kıvanç Tatlıtuğ, 2 yıl önce evlendiği  eşi Başak Dizer’e övgüler yağdırdı. Tatlıtuğ, “Evlilik bana çok iyi geldi. Bu yaptığım işe bile yansıdı. Başak benim en büyük şansım diye konuştu. 

Azeri şarkıcıya dava açıyor

Azeri şarkıcıya dava açıyor

Popçu Ece Seçkin'in ‘Follow Me’ şarkısı Azeri sanatçı Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek izinsiz olarak yayınlandı. Seçkin, Afaq Aslan’a dava açacağını söyledi.

İstanbul’a asla dönmem

İstanbul’a asla dönmem

Özgü Namal, nefes terapisti Serdar Oral ile tanışınca tüm hayatını değiştirdi. İki çocuk dünyaya getiren oyuncu, Köyceğiz'de yaşamaya başladı. İddiaya göre yapımcılar, dizi tekliflerini reddeden Namal’ı ikna etmek için astronomik ücretler teklif etmeye başlamış. Ancak Namal yakın çevresine “İstanbul’a dönmeyi asla düşünmüyorum diyormuş. 
 

Bebek haberi sosyal medyayı salladı

Bebek haberi sosyal medyayı salladı

Tarkan, önceki gün sosyal medya hesabından baba olacağını açıkladı. Eşi Pınar Tevetoğlu 3 aylık hamile olan Tarkan’ın paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. Videosu 5 milyona yakın izlenen  Tarkan’ın bebek haberi Rusya’da da paylaşım rekoru kırdı. 

Dubai’de mağaza açacak

Dubai’de mağaza açacak

Çok yakında İstanbul’da mağaza açacak olan Ebru Şallı’nın bir sonraki hedefi yurtdışı… Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Dubai’de de mağaza açacak olan Şallı, çalışmalarını sürdürüyor. 2 çocuk annesi olan Şallı’nın Pilates DVD’leri satış rekorları kırıyor.