Şair Gençer O'nun İzmir at yarış tahminleri

İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

07 Aralık 2017, Perşembe 11:12
- A +
7 Aralık Perşembe İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.
 
 Dileğim bu kez Maiden’den çıkmaya yakın
 
1.Ayak: Ağır kilosuna rağmen son yarışında 4’üncü olan Right Or Wrong ilk şansı verdiğim isimdir. Bir önceki yarışında geride bekleyen ve sprinte kalktığında yol problemi yaşayan Right Or Wrong son yarılı ile kazanır durumda gözüken isimlerdendir. Sun Burn ve Fancy Chancy ise form durumu yeterli gördüğüm atlardır.            
 
2.Ayak: 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarının bu grubunda son yarışları iyi olan çok sayıda isim var ki beraberce düşündüğüm bu atları birlikte yazalım. Kekeçbey uygun kilosu yanında son ikinciliği ile favorimdir. Kurtşah bir kez daha kazanabilir çıkışını sürdürebilir. Dinamik bu aralar toparlandı ve binicisi de formda. Vaseem, Kışgülü ve Tumbulefe diğer şans verdiğim atlardır. Uçan Martı için bir yorum geldi iyi koşacağına dair sürprize yazalım.    
 
3.Ayak: 3 yaşlı tayların bu koşusunda Lady Carina bir kez daha favorim. Kazandığı koşu sonrasında banko yazdığımız bu tay ikinci kalmıştı. Son yarışında yine güvenmiştik ama bu kez de etkisiz bir yarış koştu. Rakipler çok uygun olduğundan bir kez daha favorimdir. Aza Lea, Zuzunaz, Divine Froce, Winged Victory şans verdiğim atlardır.     
 
4.Ayak: Kazandığı iki koşu sonrasında Almohad bu kez H.Karataş avantajı ile piste çıkıyor. Seriyi sürdürmeye çalışacak tay yine favori olacaktır. Ancak ben bu koşuda rakip olmasını beklediğim King Dadas’ı mutlaka yazacağım. Yazlalı ve son yarışı sert gelen Çınar Bey daha sonra şanslıdır.         
 
5.Ayak: İki koşudur ikinci kalan Dileğim’in binicisi değişti. 1.41.09 ile ikinci kaldığı koşudan sonra 1.42.51 yaptı ve uzak geçildi. Cangülcan ise 1.40.81 koşmuştu. Bu grupta artık kazanması gereken dileğim banko atımdır.      
 
6.Ayak: Zor bir yarış ile program sona erecek olup 2 nolu Galloping Lord favorimdir. Çimde çok iyi koşan bu atın son yarışında bunu kumda da devam ettireceği görüldü. Urla Zamanı, Karaoğlum, Tatarınoğlu ve Bingöllüm daha sonra şans verdiğim atlardır.  
 
4             10           3             2             4             2
7             8             4             3                            9
5             2             1             1                            3
                4             5             6                            4
                1             8                                            6
                5                                                             
                3                                                             
 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;