Kumsalda evlenecek

Magazinden öne çıkanlar...

10 Şubat 2018, Cumartesi 22:46
- A +

Sunucu Burcu Esmersoy, 1 yıldır birlikte olduğu Berk Suyabatmaz ile evlilik kararı aldı. Sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başlayan Esmersoy’un haziran ayında evleneceği öğrenildi.

Kumsal düğünü yapmak isteyen Esmersoy, güney sahillerinde mekan bakmaya başladı. İlk evliliğini 2006’da Massimo Cusimano ile İtalya’da yapan sunucunun bu kez tüm sevdiklerini davet edeceği büyük bir düğün tasarladığı konuşuluyor.

2 milyonu reddetti

2 milyonu reddetti

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin Muhteşem Yüzyıl’dan sonra rol aldığı projelerinden yüzü bir türlü gülmedi. Sıkıntılı günler geçiren oyuncu, bir dönem gözdesi olduğu reklam sektöründe de istediği anlaşmaları bir türlü gerçekleştiremedi.

Ancak kulislerde konuşulanlara göre Uzerli, bir deterjan firmasından ilginç bir teklif aldı. Meryem Uzerli’ye 4 yaşındaki kızı Lara ile reklamlarda oynaması karşılığında 2 milyon lira teklif edildi.

Teklif karşısında oldukça şaşıran oyuncu teklife sıcak bakmadı. Yaşının çok küçük olmasından dolayı kızını kamera önüne çıkarmak istemeyen Uzerli’nin “Ben tükendim, kızım tükenmesin diyerek teklifi reddettiği öğrenildi. Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı dönemde ‘tükenmişlik sendromu’na yakalanarak Türkiye’yi terk etmişti

Vartolu’ya hayranım

Vartolu’ya hayranım

Genç oyuncu Cansu Tosun ve nişanlısı Erkan Kolçak Köstendil önceki akşam bir davete katıldı. Şu sıralar ekranlardan uzak olan Tosun, nişanlısının Vartolu karakterini canlandırdığı Çukur dizisinin fan’ı olduğunu söyledi.

Diziyi kaçırmadan izleyen Tosun, “Çukur çok iyi bir proje ama Vartolu’nun yeri ayrı. Ona hayranım sözleriyle nişanlısına övgüler yağdırdı.

Asla sevişmem

Asla sevişmem

Son dönemin popüler yıldızı Afra Saraçoğlu, oyunculukta kuralları olduğunu açıkladı. Afra, “20 yaşımdayım ve asla sevişmem dedi. Hiç aşık olmadığını söyleyen oyuncu, “Okulda hep beğenilen bir kızdım. Şimdi de değişen bir şey yok. Hiç âşık olamadım. Aşk ne, onu bile bilmiyorum diye konuştu.

Şahan Gökbakar’dan takipçisine ayar

Şahan Gökbakar’dan takipçisine ayar

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Kayhan vizyona girdi. Bir sosyal medya kullanıcısı komedyene “Film gerçekten çok vasat. 11 liramı geri ver lütfen yazdı.

Gökbakar ise "Bilet ödemelerini Zafer Algöz yapıyor, onu ara" cevabını verdi. Ayça Tekindor Arif V 216 filmi için, “Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film demiş, Algöz ise "IBAN gönder, paranı geri göndereyim" yazmıştı.

Berrak’a tatil yok

Berrak’a tatil yok

Fi dizisi final yapmak için gün sayıyor. Dizinin oyuncularından Berrak Tüzünataç ise bir dizisi bitmeden yeni bir anlaşma yaptı. Yine internet üzerinden yayınlanacak İntiharcı dizisiyle anlaşan Berrak, tatil yapamadan sete çıkacak.

 Nazardan korkuyorum

Nazardan korkuyorum

Komedyen Eser Yenenler yeni sevgilisi Berfu Yıldız ile ilk kez el ele görüntülendi. Yenerler, “Çok mutluyum ama nazardan korkuyorum dedi.

Parfüm sponsoru buldu

Parfüm sponsoru buldu

Şarkıcı Alişan, çevresinde tutumluluğuyla tanınan isimlerden biri… Önceki gün modacı Hakan Akkaya’nın parfüm tanıtımına sevgilisi Buse Varol’la katılan Alişan, “Hakan bizim düğünün parfüm sponsoru olacak. Bundan sonra parfüme para vermem sözleriyle herkesi güldürdü.

Defne’nin frikikleri olay oldu

Defne’nin frikikleri olay oldu

Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, önceki akşam İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Samyeli, rol gereği süper mini bir elbise giydi. Oyuncu, verdiği frikiklerle diziye adeta damga vurdu.

 Makyajı unuttum

Makyajı unuttum

Vatanım Sensin’in Azize’si Bergüzar Korel, rol gereği 2 sezondur kamera karşısına makyajsız geçiyor. Bu durumun özel hayatına da yansıdığını söyleyen Korel, “Artık makyaj yapmayı unuttum. Bu sayade cildim dinleniyor dedi.

Yıldızı parlıyor

Yıldızı parlıyor

Genç yıldız Melisa Şenolsun, Mavera dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Şenolsun’a dizide Şükrü Özyıldız eşlik edecek.

Yıldızı giderek parlayan genç oyuncu dizide Uğur Yücel’in kızını oynayacak. Oldukça heyecanlı olan Şenolsun, tüm gününü senaryoyu okuyarak geçiriyor.