''Kazanamayacağımız maç yok''

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral, Samsunspor ile yapacakları Spor Toto Süper Lig maçını kazanacaklarını savundu.

22 Ekim 2011, Cumartesi 17:07
- A +

Uğur, FB TV’ye yaptığı açıklamada, Samsunspor maçının çok önemli olduğunu ifade ederek, "Biz zaten bu sene onurumuz ve gururumuz için sahaya çıkıyoruz. Herkes bunun bilincinde. Zor bir maç. Taraftarıyla bütün olan Fenerbahçe’nin kazanamayacağı bir maç yoktur. Bu maçta da öyle olacak diye düşünüyorum" dedi.

Takım arkadaşlarının antrenmanlarda çok istekli olduğunu ifade eden Uğur, şöyle devam etti:
"Takım arkadaşlarım çok iyi niyetli mücadele ediyor. Bu maçta da sahaya çıktıkları zaman, taraftarlar 11 tane bütünleşmiş futbolcu görecek. Kesinlikle kazanacağımız bir maç diye düşünüyorum. Taraftarlar her zaman göstermiş olduğu bu inanılmaz desteği sürdürürse, hep birlikte zaten her takımı yenecek güçteyiz. Bu maçta da öyle olacak inşallah."

Uğur, takımdaki forma rekabeti ile ilgili olarak da, "Her oynatılan oyuncu, elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ediyor. Bence bu takımımızın, takım olma yönündeki önemli bir adımıdır. İyi bir takım olduk. Takım olmak önemli bir olay. Her oyuncu forma aldığı zaman elinden gelenin en iyisini yapar, yapacaktır. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

"Takım arkadaşlarımın hepsi bir değerdir" ifadesini kullanan Uğur, "Bu değerler inşallah sonunda mutlu taraf olacaklar. Herkese izlemek istediği iyi futbolu, izlemek istediği iyi mücadeleyi, bu oyuncular gösterir" diyerek sözlerini tamamladı.

AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;