Kayserispor Başkanı Erol Bedir’den hodri meydan

14 haftada topladığı 26 puanla zirve yarışına dahil olan Kayserispor'da başkan Erol Bedir, ''Beşiktaş'ı zorlayacağız, büyük takımlara karşı oynadığımız futbol ortada. Bazıları tarafından başarımız küçük görülmesine rağmen bu bizi motive ediyor. Beşiktaş önünde de galibiyet için her şeyi yapacağız'' ifadelerini kullandı.

07 Aralık 2017, Perşembe 06:00
- A +
14 haftada topladığı 26 puanla zirve yarışına dahil olan Kayserispor, evinde oynayacağı Beşiktaş mücadelesi öncesi de iddialı. Başkan Erol Bedir, Lig Radyo’da Mix Zone’a konuştu. Bedir, “Şamil dışında eksiğimiz yok. Varela, Gyan döndü. İyi bir kadromuz var. Büyük takımlara karşı oynadığımız futbol da ortada. Fenerbahçe deplasmanında kaybetmedik. Başakşehir maçında elle gol yememize rağmen daha iyiydik ve 1 puan aldık. Trabzonspor maçında da yenilmedik. Çalınmayan penaltılara rağmen kaybetmedik. Beşiktaş maçında yine galibiyet için her şeyi yapacağız. Ligin en iyi futbolunu oynayan iki ekibinin mücadelesinde, galip gelen taraf olacağımıza yürekten inanıyorum. Büyük Kayserispor taraftarı da stadı doldurup, gücümüze güç katacaktır” ifadesini kullandı.

‘Onları tedavi edeceğiz’

Futbol kamuoyundaki bazı kesimlere de tepki gösteren Erol Başkan, “Birilerince küçük görülmemize, buralara layık görülmememize rağmen bu durum bizi motive ediyor. Oynayacağımız futbolla, o şahısların bu kabullenememe hastalığını da tedavi edeceğimize inanıyorum!” dedi.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;