Gizemli sunucu Hofit Golan tatilde

Gösteri dünyasının en gizemli ünlüsü çıktığı tatilden bu pozları paylaştı.

18 Nisan 2018, Çarşamba 11:32
- A +

Gösteri dünyasının en gizemli ünlüsü çıktığı tatilden bu pozları paylaştı.
 

Bütün önemli etkinliklerde ön sıralarda yer alan, kırmızı halılarda başrol oyuncularını bile gölgede bırakan sunucu, tasarımcı ve model şimdi de tatil pozlarıyla gündem yarattı. 

Sunucu, moda tasarımcısı ve model Hofit Golan, Seyşel adalarına tatile gitti. Golan, fotoğraflar ve videolar aracılığıyla tatilin hemen her anını sosyal medyadan paylaştı.

Golan'ın paylaşımları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

Son birkaç yıldır Avrupa'da ya da ABD'de hangi önemli etkinliğin kırmızı halısıyla ilgili bir şeyler okusanız onu görürsünüz. Düzgün fiziği, kusursuz şekillendirilmiş saçları ve makyajı, her şeyden önemlisi en pırıltılı ünlüleri bile geride bırakan iddialı giysileriyle hep ön plana çıkar. 

Gösteri dünyasının en çok dikkat çeken simalarından biri olan Hofit Golan'dan söz ediyoruz.

Kim mi bu oyuncu kadrosunda bile yer almadığı halde katıldığı her film galasında başrol oyunclarını bile geride bırakan Golan.

Sosyal medya paylaşımlarına bakılırsa Golan'ın hayatı "lüks içinde geçen uzun bir yolculuk" gibi. Bir yattan bir jete, bir gözde tatil beldesinden diğerine ya da ünlülerin katıldığı bir çılgın partiden diğerine dolaşıp duruyor.

Peki kim bu Hofit Golan? Ailesi hakkında çok da fazla sır vermeyen Golan, İsrail doğumlu. Ama aerodinamik mühendisi olduğunu söylediği babasının işi nedeniyle yıllar önce aile Kanada'ya taşındı.

 Golan'ın annesi ise eski bir deniz kuvvetleri askeri. Ancak artık Toronto'da kendine ait bir sağlık ve güzellik enstitüsü var. Hofit Golan'ın pilot olan bir erkek kardeşi ile oyuncu bir kız kardeşi var. 

Ailesiyle birlikte Kanada'ya taşındığı ilk yıllarda kendini bulunduğu ortama yabancı hisseden Golan, 14 yaşında dansa ilgi duymaya başladı. Daha sonra katıldığı ve TV'de yayınlanan bir dans şovuyla dikkat çekti. 

Bu sayede Madonna, Janet Jackson gibi ünlülerle tanışma fırsatı bulan Golan, böylece kariyerini de yavaş yavaş oluşturmaya başladı. 

20 yaşına geldiğinde Miami'ye taşınan Hofit Golan, Fashion TV için çalışmaya başladı. Ondan sonra da tasarımcılığa yöneldi.

Kendini TV sunucusu, moda tasarımcısı gibi sıfatlarla tanıtsa da asıl şöhretini katıldığı önemli festivallerdeki kırmızı halı görüntülerine borçlu büyük ölçüde. Tasarımcılığın yanı sıra Almanya'da bir güzellik kliniğinin de sahibi. Bütün bunların dışında AmfAR başta olmak üzere birçok yardım kuruluşu için çalışmalar da yapıyor.