Gabriel Jesus'a seks tavsiyesi!

Brezilyalı efsanevi futbolcu Romario, Manchester City'nin genç yıldızı Gabriel Jesus'a çok konuşulacak bir tavsiyede bulundu.

10 Mayıs 2018, Perşembe 13:29 Son Güncelleme: 10 Mayıs 2018, Perşembe 14:04
- A +


Manchester City'nin 21 yaşındaki Brezilyalı golcüsü Gabriel Jesus, Dünya Kupası'nda da ülkesinin en önemli kozlarından biri olacak.


Brezilya'nın efsanevi futbolcularından Romario ise kendi ülkesinde verdiği bir demeçte Jesus'a çok konuşulacak bir tavsiyede bulundu.
 


Romario, "21 yaşındaki futbolcunun Dünya Kupası'nda başarılı olabilmesi için ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi:


"Kendisine bol bol seks yapmasını öneriyorum. Maçın olmadığı günleri çok iyi geçirmesi lazım. Onun dışında da elbette oyununa odaklanmalı."

Ben, kendisine tavsiye verebilecek biri değilim. Ancak onun yeteneklerinin ve takım için öneminin farkında olduğunu düşünüyorum. Dünya Kupası'na gitmesi ve gol atması lazım. Önemli olan da bu."
 Brezilya milli takımı teknik direktörü Tite de daha önce yaptığı bir açıklamada "Yoğun bir seks hayatı kaygılarımı gideriyor. Yeniden böyle bir hayata sahip olmalıyım." demişti.


Jesus'un City'deki hocası Pep Guardiola da "Partnerinizle seks yapmıyorsanız iyi futbol oynamanız imkansızdır. Bunu asla yasaklamam." demişti.