Efsane oyun The King of Fighters 2002 kısa süreliğine ücretsiz! King of Fighters nasıl indirilir?

İlk versiyonu 1994 yılında çıkan The King of Fighters'ın 2002 versiyonu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Zamanın ses getiren oyunlarını ücretsiz olarak sunması ile ünlü GOG, The King of Fighters 2002'yi de ücretsiz yaptı. Peki, The King of Fighters nasıl indirilir? Detaylar haberimizde...

14 Şubat 2018, Çarşamba 19:42 Son Güncelleme: 14 Şubat 2018, Çarşamba 19:50
- A +
SNK oyunlarının en popüler karakterlerini bir araya getiren The King of Fighters bire bir dövüş sistemi yerine üçe üç dövüş sistemine sahip ilk oyundur. GOG platformmu üzerinde ücretsi hale gelen oyunu aşağıdaki link aracılığı ile indirebilirsiniz. Normalde 24 liraya satılan The King of Fighters’ı bir kez kütüphanenize indirdiğinizde sonsuza kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

THE KING OF FIGHTERS NASIL İNDİRİLİR?

GOG hesabı olan biri için oyunu indirmek çok basit. GOG.com üyeliğiniz var ise aşağıdaki linke tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Üyeliği olmayanlar hızlı bir abonelik alarak oyunu indirebilir.

Gideceğiniz sayfada yer alan “GET IT HERE” linkine tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfanın en üstünde yer alan “GET FOR FREE” butonuna tıklayınız. Oyun artık hesabınızda.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;