Dele Alli ve Jamy Vardy'nin sevgililerinden isyan!

Dele Alli'nin "doğal doping" olarak adlandırılan kız arkadaşı Ruby Mae ve Jamy Vardy'nin eşi Rebekah Vardy, 2018 Dünya Kupası'ndaki uçuk masraflar nedeniyle İngiltere Futbol Federasyonu FA'ye başkaldırdılar.

28 Nisan 2018, Cumartesi 12:56 Son Güncelleme: 28 Nisan 2018, Cumartesi 17:23
- A +


İngiltere milli takımının yıldızlarının kız arkadaşı ve eşleri, 2018 Dünya Kupası'ndaki uçuk masraflar nedeniyle İngiltere Futbol Federasyonu FA'ye başkaldırdı.Dele Alli'nin "doğal doping" olarak adlandırılan kız arkadaşı Ruby Mae ve Jamy Vardy'nin eşi Rebekah Vardy'nin öncüsü olduğu grup, 11 bin euroluk seyahat masraflarının kendileri tarafından karşılanması üzerine isyan başlattı.


Menajer Gareth Southgate'in talimatı üzerine Rusya'ya gelmesi şart koşulan olarak adlandırılan seksi güzeller, eşleri ve sevgililerinden ayrı otellerde kalacak.


Futbolcuların kaldığı otele yaklaşık 30 dakikalık mesafedeki başka bir yerde konaklayacak olan güzeller, eşlerini yalnızca maçlardan bir önceki gün görebilecek.
 


FA'ye karşı başlatılan bu savaşı kimin kazanacağı ise büyük merak konusu. İşte Ruby Mae ve Rebekah Vardy'nin birbirinden seksi fotoğrafları...

Ruby Mae

Ruby Mae

Rebekah Vardy

Rebekah Vardy