ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


AVRUPA LİGİ

SONUÇLAR

29 Haziran 2017, Perşembe

  • Shirak 0 - 2 Gorica

  • Irtysh Pavlodar 1 - 0 Dunav Ruse

  • Kairat Almaty 6 - 0 Atlantas Klaipeda

  • Ventspils 0 - 0 Valur

  • Partizani 1 - 3 Botev Plovdiv

  • Pyunik 1 - 4 Slovan Bratislava

  • Trencin 5 - 1 Torpedo Kutaisi

  • FC Levadia Tallinn 0 - 2 Cork City

  • Dinamo Minsk 2 - 1 NSI Runavik

  • Shakhtior Soligorsk 0 - 0 Suduva

  • Chikhura 0 - 1 Altach

  • VPS Vaasa 1 - 0 Olimpija Ljubljana

  • Shkendija 79 3 - 0 Dacia Chisinau

  • Dinamo Batumi 0 - 1 Jagiellonia Bialystok

  • Nomme Kalju FC 2 - 1 B36 Torshavn

  • Lyngby 1 - 0 Bangor City

  • Beitar Jerusalem 4 - 3 Vasas Budapeşte

  • Ferencvaros 2 - 0 Jelgava

  • Odds BK 3 - 0 Ballymena United

  • UE Santa Coloma 0 - 2 NK Osijek

  • FC Zaria Balti 2 - 1 Sarajevo

  • Zire İ.K 2 - 0 Differdange 03

  • Levski Sofya 3 - 1 Sutjeska

  • AEK Larnaca 5 - 0 Lincoln Red Imps

  • Haugesund 7 - 0 Coleraine

  • Fola Esch 2 - 1 Milsami Orhei

  • Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Tirana

  • Bala Town 1 - 2 Vaduz

  • Connahs Quay 1 - 0 Helsinki

  • Vojvodina 2 - 1 Ruzomberok

  • FC Midtjylland 6 - 1 Derry City

  • Skenderbeu 1 - 0 R. Tic Tapa Sant Julia

  • Norrkoping 5 - 0 Prishtina

  • Klaksvik 0 - 0 AIK Stockholm

  • Siroki Brijeg 2 - 0 Ordabasy Shymkent

  • Kızıl Yıldız 3 - 0 Floriana

  • Mladost Lucani 0 - 3 Keşla

  • Tre Penne 0 - 1 Rabotnicki

  • Domzale 2 - 0 Flora Tallinn

  • Mladost Podgorica 1 - 0 Gandzasar

  • Valletta 2 - 0 Folgore

  • St Johnstone 1 - 2 FK Trakai

  • Rangers FC 1 - 0 FC Progres Niedercorn

  • Crusaders 3 - 1 FK Liepaja

  • Zeljeznicar 1 - 0 Zeta

  • Lech Poznan 4 - 0 Pelister

  • Videoton FC 2 - 0 Balzan Youths

  • St Joseph's FC 0 - 4 AEL Limassol

  • KR Reykjavik 0 - 0 SJK

  • Stjarnan 0 - 1 Shamrock Rovers

04 Temmuz 2017, Salı

  • Balzan Youths 3 - 3 Videoton FC

  • FC Progres Niedercorn 2 - 0 Rangers FC

06 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dacia Chisinau 0 - 4 Shkendija 79

  • AEL Limassol 6 - 0 St Joseph's FC

  • Tirana 0 - 3 Maccabi Tel Aviv

  • Ordabasy Shymkent 0 - 0 Siroki Brijeg

  • Suduva 2 - 1 Shakhtior Soligorsk

  • Milsami Orhei 1 - 1 Fola Esch

  • Pelister 0 - 3 Lech Poznan

  • Rabotnicki 6 - 0 Tre Penne

  • Jelgava 0 - 1 Ferencvaros

  • Atlantas Klaipeda 1 - 2 Kairat Almaty

  • FK Trakai 1 - 0 St Johnstone

  • Helsinki 3 - 0 Connahs Quay

  • SJK 0 - 2 KR Reykjavik

  • Flora Tallinn 2 - 3 Domzale

  • Gandzasar 0 - 3 Mladost Podgorica

  • FK Liepaja 2 - 0 Crusaders

  • Keşla 2 - 0 Mladost Lucani

  • Botev Plovdiv 1 - 0 Partizani

  • Vaduz 3 - 0 Bala Town

  • Differdange 03 1 - 2 Zire İ.K

  • Ruzomberok 2 - 0 Vojvodina

  • Slovan Bratislava 5 - 0 Pyunik

  • Dunav Ruse 0 - 2 Irtysh Pavlodar

  • Torpedo Kutaisi 0 - 3 Trencin

  • AIK Stockholm 5 - 0 Klaksvik

  • NSI Runavik 0 - 2 Dinamo Minsk

  • Bangor City 0 - 3 Lyngby

  • Sarajevo 7 - 7 FC Zaria Balti

  • B36 Torshavn 1 - 2 Nomme Kalju FC

  • Prishtina 0 - 1 Norrkoping

  • Olimpija Ljubljana 0 - 1 VPS Vaasa

  • Vasas Budapeşte 0 - 3 Beitar Jerusalem

  • Floriana 3 - 3 Kızıl Yıldız

  • Folgore 0 - 1 Valletta

  • Altach 1 - 1 Chikhura

  • Gorica 2 - 2 Shirak

  • Sutjeska 0 - 0 Levski Sofya

  • Jagiellonia Bialystok 4 - 0 Dinamo Batumi

  • Zeta 2 - 2 Zeljeznicar

  • R. Tic Tapa Sant Julia 0 - 5 Skenderbeu

  • Ballymena United 0 - 2 Odds BK

  • NK Osijek 4 - 0 UE Santa Coloma

  • Cork City 4 - 2 FC Levadia Tallinn

  • Derry City 1 - 4 FC Midtjylland

  • Coleraine 0 - 0 Haugesund

  • Shamrock Rovers 1 - 0 Stjarnan

  • Valur 1 - 0 Ventspils

  • Lincoln Red Imps 1 - 1 AEK Larnaca

12 Temmuz 2017, Çarşamba

  • Keşla 1 - 0 Fola Esch

13 Temmuz 2017, Perşembe

  • Irtysh Pavlodar 1 - 1 Kızıl Yıldız

  • Kairat Almaty 1 - 1 Skenderbeu

  • Maccabi Tel Aviv 3 - 1 KR Reykjavik

  • Shkendija 79 3 - 1 Helsinki

  • Ruzomberok 0 - 1 Brann

  • Rabotnicki 1 - 1 Dinamo Minsk

  • Nomme Kalju FC 0 - 3 Videoton FC

  • Brondby 2 - 0 VPS Vaasa

  • Altach 1 - 1 Dinamo Brest

  • FK Liepaja 0 - 2 Suduva

  • Östersund 2 - 0 Galatasaray

  • Haugesund 3 - 2 Lech Poznan

  • Kabala 1 - 1 Jagiellonia Bialystok

  • Vaduz 0 - 1 Odds BK

  • Apollon Limassol 3 - 0 FC Zaria Balti

  • Astra Giurgiu 3 - 1 Zire İ.K

  • Valletta 0 - 0 Utrecht

  • FC Progres Niedercorn 0 - 1 AEL Limassol

  • Norrkoping 2 - 1 FK Trakai

  • Beitar Jerusalem 1 - 1 Botev Plovdiv

  • Slovan Bratislava 0 - 1 Lyngby

  • Sturm Graz 0 - 1 Mladost Podgorica

  • Trencin 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Hajduk Split 1 - 0 Levski Sofya

  • Aberdeen 1 - 1 Siroki Brijeg

  • NK Osijek 2 - 0 Luzern

  • Zeljeznicar 0 - 0 AIK Stockholm

  • Cork City 0 - 1 AEK Larnaca

  • Ferencvaros 2 - 4 FC Midtjylland

  • Shamrock Rovers 2 - 3 Mlada Boleslav

  • Panionios 2 - 0 Gorica

  • Valur 1 - 2 Domzale

20 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk 3 - 0 Rabotnicki

  • Lyngby 2 - 1 Slovan Bratislava

  • VPS Vaasa 2 - 1 Brondby

  • Suduva 0 - 1 FK Liepaja

  • FK Trakai 7 - 4 Norrkoping

  • Helsinki 1 - 1 Shkendija 79

  • Mlada Boleslav 2 - 0 Shamrock Rovers

  • Dinamo Brest 0 - 3 Altach

  • FC Midtjylland 3 - 1 Ferencvaros

  • Brann 0 - 2 Ruzomberok

  • Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 0 Trencin

  • Odds BK 1 - 0 Vaduz

  • Zire İ.K 0 - 0 Astra Giurgiu

  • FC Zaria Balti 1 - 2 Apollon Limassol

  • AIK Stockholm 2 - 0 Zeljeznicar

  • AEK Larnaca 1 - 0 Cork City

  • Levski Sofya 1 - 2 Hajduk Split

  • Galatasaray 1 - 1 Östersund

  • Fola Esch 4 - 1 Keşla

  • Utrecht 3 - 1 Valletta

  • Botev Plovdiv 4 - 0 Beitar Jerusalem

  • Luzern 2 - 1 NK Osijek

  • AEL Limassol 2 - 1 FC Progres Niedercorn

  • Lech Poznan 2 - 0 Haugesund

  • Skenderbeu 2 - 0 Kairat Almaty

  • Domzale 3 - 2 Valur

  • Kızıl Yıldız 2 - 0 Irtysh Pavlodar

  • Jagiellonia Bialystok 0 - 2 Kabala

  • Mladost Podgorica 0 - 3 Sturm Graz

  • Siroki Brijeg 0 - 2 Aberdeen

  • Gorica 2 - 3 Panionios

  • Videoton FC 1 - 1 Nomme Kalju FC

  • KR Reykjavik 0 - 2 Maccabi Tel Aviv

27 Temmuz 2017, Perşembe

  • Mlada Boleslav 2 - 1 Skenderbeu

  • Olimpik Donetsk 1 - 1 PAOK

  • FK Trakai 2 - 1 Shkendija 79

  • Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Panionios

  • FC Krasnodar 2 - 1 Lyngby

  • Östersund 1 - 0 Fola Esch

  • Sturm Graz 1 - 2 Fenerbahçe

  • PSV Eindhoven 0 - 1 NK Osijek

  • Utrecht 0 - 0 Lech Poznan

  • AEK Larnaca 2 - 0 Dinamo Minsk

  • AIK Stockholm 1 - 1 Braga

  • Suduva 3 - 0 Sion

  • Dinamo Bükreş 1 - 1 Athletic Bilbao

  • Astra Giurgiu 0 - 0 Olexandria

  • Botev Plovdiv 0 - 0 Maritimo

  • Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 2 Zenit

  • Arka Gdynia 3 - 2 FC Midtjylland

  • CS U Craiova 0 - 1 Milan

  • Brondby 0 - 0 Hajduk Split

  • AA Gent 1 - 1 Altach

  • Panathinaikos 1 - 0 Kabala

  • Bordeaux 2 - 1 Videoton FC

  • Kızıl Yıldız 2 - 0 Sparta Prag

  • Dinamo Zagreb 2 - 1 Odds BK

  • Aberdeen 2 - 1 Apollon Limassol

  • Marsilya 4 - 2 Oostende

  • Austria Wien 0 - 0 AEL Limassol

  • Everton 1 - 0 Ruzomberok

  • Freiburg 1 - 0 Domzale

02 Ağustos 2017, Çarşamba

  • AEL Limassol 1 - 2 Austria Wien

  • Sion 1 - 1 Suduva

03 Ağustos 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk 1 - 1 AEK Larnaca

  • Shkendija 79 3 - 0 FK Trakai

  • Odds BK 0 - 0 Dinamo Zagreb

  • Kabala 1 - 2 Panathinaikos

  • Videoton FC 1 - 0 Bordeaux

  • Olexandria 1 - 0 Astra Giurgiu

  • Apollon Limassol 2 - 0 Aberdeen

  • Sparta Prag 0 - 1 Kızıl Yıldız

  • Zenit 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Fola Esch 1 - 2 Östersund

  • Fenerbahçe 1 - 1 Sturm Graz

  • Lyngby 1 - 3 FC Krasnodar

  • PAOK 2 - 0 Olimpik Donetsk

  • Skenderbeu 6 - 3 Mlada Boleslav

  • Maritimo 2 - 0 Botev Plovdiv

  • Lech Poznan 2 - 2 Utrecht

  • Altach 3 - 1 AA Gent

  • FC Midtjylland 2 - 1 Arka Gdynia

  • Hajduk Split 2 - 0 Brondby

  • Athletic Bilbao 3 - 0 Dinamo Bükreş

  • NK Osijek 1 - 0 PSV Eindhoven

  • Milan 2 - 0 CS U Craiova

  • Ruzomberok 0 - 1 Everton

  • Oostende 0 - 0 Marsilya

  • Panionios 0 - 1 Maccabi Tel Aviv

  • Domzale 2 - 0 Freiburg

  • Braga 2 - 1 AIK Stockholm

16 Ağustos 2017, Çarşamba

  • Utrecht 1 - 0 Zenit

17 Ağustos 2017, Perşembe

  • FC Krasnodar 3 - 2 Kızıl Yıldız

  • BATE 1 - 1 Olexandria

  • Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu

  • Apollon Limassol 3 - 2 FC Midtjylland

  • FH 1 - 2 Braga

  • FK Vardar 2 - 0 Fenerbahçe

  • PAOK 3 - 1 Östersund

  • Viktoria Plzen 3 - 1 AEK Larnaca

  • Altach 0 - 1 Maccabi Tel Aviv

  • Ludogorets Razgrad 2 - 0 Suduva

  • Panathinaikos 2 - 3 Athletic Bilbao

  • Milan 6 - 0 Shkendija 79

  • Ajax 0 - 1 Rosenborg

  • NK Osijek 1 - 2 Austria Wien

  • Club Brugge 0 - 0 Aek

  • Domzale 1 - 1 Marsilya

  • Legia Varşova 1 - 1 FC Sheriff

  • FC Viitorul Constanta 1 - 3 Red Bull Salzburg

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Videoton FC

  • Everton 2 - 0 Hajduk Split

  • Maritimo 0 - 0 Dinamo Kiev

24 Ağustos 2017, Perşembe

  • AEK Larnaca 0 - 0 Viktoria Plzen

  • Dinamo Kiev 3 - 1 Maritimo

  • Maccabi Tel Aviv 2 - 2 Altach

  • Olexandria 1 - 2 BATE

  • Zenit 2 - 0 Utrecht

  • FC Sheriff 0 - 0 Legia Varşova

  • Red Bull Salzburg 4 - 0 FC Viitorul Constanta

  • Östersund 2 - 0 PAOK

  • Fenerbahçe 1 - 2 FK Vardar

  • Suduva 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • Aek 3 - 0 Club Brugge

  • Skenderbeu 0 - 0 Dinamo Zagreb

  • FC Midtjylland 1 - 1 Apollon Limassol

  • Videoton FC 0 - 4 Partizan Belgrad

  • Shkendija 79 0 - 1 Milan

  • Rosenborg 3 - 2 Ajax

  • Athletic Bilbao 1 - 0 Panathinaikos

  • Marsilya 3 - 0 Domzale

  • Braga 3 - 2 FH

  • Kızıl Yıldız 2 - 1 FC Krasnodar

  • Hajduk Split 1 - 1 Everton

  • Austria Wien 0 - 1 NK Osijek

14 Eylül 2017, Perşembe

  • Villarreal 3 - 1 FC Astana

  • Slavia Prag 1 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev 3 - 1 Skenderbeu

  • Young Boys 1 - 1 Partizan Belgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 Braga

  • Medipol Başakşehir 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Austria Wien 1 - 5 Milan

  • Rijeka 1 - 2 Aek

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Atalanta 3 - 0 Everton

  • Apollon Limassol 1 - 1 Olympique Lyon

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin 0 - 0 FC Sheriff

  • FC Copenhagen 0 - 0 Lokomotiv Moskova

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva 2 - 1 Lugano

  • Steaua Bükreş 3 - 0 Viktoria Plzen

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız 1 - 1 BATE

  • Arsenal 3 - 1 FC Köln

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Marsilya 1 - 0 Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes 1 - 1 Red Bull Salzburg

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk 0 - 2 Östersund

  • Hertha BSC Berlin 0 - 0 Athletic Bilbao

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem 1 - 5 Nice

  • Vitesse 2 - 3 Lazio

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • FK Vardar 0 - 5 Zenit

  • Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg

28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Astana 1 - 1 Slavia Prag

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad 2 - 3 Dinamo Kiev

  • Skenderbeu 1 - 1 Young Boys

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad 2 - 1 TSG 1899 Hoffenheim

  • Braga 2 - 1 Medipol Başakşehir

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Aek 2 - 2 Austria Wien

  • Milan 3 - 2 Rijeka

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon 1 - 1 Atalanta

  • Everton 2 - 2 Apollon Limassol

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 3 - 0 Fastav Zlin

  • FC Sheriff 0 - 0 FC Copenhagen

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen 3 - 1 Hapoel Beer Sheva

  • Lugano 1 - 2 Steaua Bükreş

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Köln 0 - 1 Kızıl Yıldız

  • BATE 2 - 4 Arsenal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg 1 - 0 Marsilya

  • Atiker Konyaspor 2 - 1 Vitoria Guimaraes

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao 0 - 1 Zorya Luhansk

  • Östersund 1 - 0 Hertha BSC Berlin

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lazio 2 - 0 Zulte Waregem

  • Nice 3 - 0 Vitesse

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Rosenborg 3 - 1 FK Vardar

  • Zenit 3 - 1 Real Sociedad

19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Astana 4 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • Villarreal 2 - 2 Slavia Prag

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Skenderbeu 0 - 0 Partizan Belgrad

  • Dinamo Kiev 2 - 2 Young Boys

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Braga 0 - 2 Ludogorets Razgrad

  • TSG 1899 Hoffenheim 3 - 1 Medipol Başakşehir

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Milan 0 - 0 Aek

  • Austria Wien 1 - 3 Rijeka

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Everton 1 - 2 Olympique Lyon

  • Atalanta 3 - 1 Apollon Limassol

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Sheriff 1 - 1 Lokomotiv Moskova

  • Fastav Zlin 1 - 1 FC Copenhagen

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Lugano 3 - 2 Viktoria Plzen

  • Hapoel Beer Sheva 1 - 2 Steaua Bükreş

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • BATE 1 - 0 FC Köln

  • Kızıl Yıldız 0 - 1 Arsenal

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor 0 - 2 Red Bull Salzburg

  • Marsilya 2 - 1 Vitoria Guimaraes

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Östersund 2 - 2 Athletic Bilbao

  • Zorya Luhansk 2 - 1 Hertha BSC Berlin

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Nice 1 - 3 Lazio

  • Zulte Waregem 1 - 1 Vitesse

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Zenit 3 - 1 Rosenborg

  • FK Vardar 0 - 6 Real Sociedad

02 Kasım 2017, Perşembe

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 1 FC Astana

  • Slavia Prag 0 - 2 Villarreal

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad 2 - 0 Skenderbeu

  • Young Boys 0 - 1 Dinamo Kiev

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad 1 - 1 Braga

  • Medipol Başakşehir 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Aek 0 - 0 Milan

  • Rijeka 1 - 4 Austria Wien

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon 3 - 0 Everton

  • Apollon Limassol 1 - 1 Atalanta

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 1 - 2 FC Sheriff

  • FC Copenhagen 3 - 0 Fastav Zlin

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen 4 - 1 Lugano

  • Steaua Bükreş 1 - 1 Hapoel Beer Sheva

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Köln 5 - 2 BATE

  • Arsenal 0 - 0 Kızıl Yıldız

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg 0 - 0 Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes 1 - 0 Marsilya

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao 1 - 0 Östersund

  • Hertha BSC Berlin 2 - 0 Zorya Luhansk

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lazio 1 - 0 Nice

  • Vitesse 0 - 2 Zulte Waregem

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Rosenborg 1 - 1 Zenit

  • Real Sociedad 3 - 0 FK Vardar

23 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Astana 0 - 0 Villarreal

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Slavia Prag

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Skenderbeu 0 - 0 Dinamo Kiev

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Young Boys

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Braga 0 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

  • Ludogorets Razgrad 0 - 0 Medipol Başakşehir

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Milan 0 - 0 Austria Wien

  • Aek 0 - 0 Rijeka

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Everton 0 - 0 Atalanta

  • Olympique Lyon 0 - 0 Apollon Limassol

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 0 - 0 FC Copenhagen

  • FC Sheriff 0 - 0 Fastav Zlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lugano 0 - 0 Hapoel Beer Sheva

  • Viktoria Plzen 0 - 0 Steaua Bükreş

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • BATE 0 - 0 Kızıl Yıldız

  • FC Köln 0 - 0 Arsenal

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor 0 - 0 Marsilya

  • Red Bull Salzburg 0 - 0 Vitoria Guimaraes

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Östersund 0 - 0 Zorya Luhansk

  • Athletic Bilbao 0 - 0 Hertha BSC Berlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Nice 0 - 0 Zulte Waregem

  • Lazio 0 - 0 Vitesse

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Zenit 0 - 0 FK Vardar

  • Rosenborg 0 - 0 Real Sociedad

07 Aralık 2017, Perşembe

  • Villarreal 0 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • Slavia Prag 0 - 0 FC Astana

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev 0 - 0 Partizan Belgrad

  • Young Boys 0 - 0 Skenderbeu

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • Medipol Başakşehir 0 - 0 Braga

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Austria Wien 0 - 0 Aek

  • Rijeka 0 - 0 Milan

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Atalanta 0 - 0 Olympique Lyon

  • Apollon Limassol 0 - 0 Everton

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin 0 - 0 Lokomotiv Moskova

  • FC Copenhagen 0 - 0 FC Sheriff

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva 0 - 0 Viktoria Plzen

  • Steaua Bükreş 0 - 0 Lugano

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız 0 - 0 FC Köln

  • Arsenal 0 - 0 BATE

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Marsilya 0 - 0 Red Bull Salzburg

  • Vitoria Guimaraes 0 - 0 Atiker Konyaspor

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk 0 - 0 Athletic Bilbao

  • Hertha BSC Berlin 0 - 0 Östersund

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem 0 - 0 Lazio

  • Vitesse 0 - 0 Nice

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • FK Vardar 0 - 0 Rosenborg

  • Real Sociedad 0 - 0 Zenit

Detaylı Fikstür »

12. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

17 Kasım 2017 Cuma

  • Beşiktaş
    0- 0
    Akhisar Bld.

18 Kasım 2017 Cumartesi

  • Bursaspor
    0- 0
    Göztepe
  • T.Konyaspor
    1- 1
    Antalyaspor
  • Medipol Başakşehir
    5- 1
    Galatasaray

19 Kasım 2017 Pazar

  • Aytemiz Alanyaspor
    1- 0
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • Gençlerbirliği
    1- 2
    Kayserispor
  • Trabzonspor
    4- 3
    Osmanlıspor FK
  • Fenerbahçe
    4- 1
    Demir Grup Sivasspor

20 Kasım 2017 Pazartesi

  • K. Karabük
    0- 2
    Kasımpaşa
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 12 26
2 Medipol Başakşehir 12 26
3 Beşiktaş 12 22
4 Kayserispor 12 22
GENİŞLET
5 Fenerbahçe 12 20
6 Demir Grup Sivasspor 12 19
7 Bursaspor 12 18
8 Göztepe 12 18
9 Teleset Mob. Akhisarspor 12 18
10 Aytemiz Alanyaspor 12 17
11 Trabzonspor 12 16
12 Kasımpaşa 12 15
13 Evkur Yeni Malatyaspor 12 14
14 Antalyaspor 12 13
15 Atiker Konyaspor 12 11
16 Osmanlıspor FK 12 8
17 Kardemir Karabükspor 12 8
18 Gençlerbirliği 12 8
Süper Lig Detaylı Fikstür »