ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM




Daha iyi bir görüntü için telefon çevirin!

AVRUPA LİGİ

SONUÇLAR

29 Haziran 2017, Perşembe

  • Shirak 0 - 2 Gorica

  • Irtysh Pavlodar 1 - 0 Dunav Ruse

  • Kairat Almaty 6 - 0 Atlantas Klaipeda

  • Ventspils 0 - 0 Valur

  • Partizani 1 - 3 Botev Plovdiv

  • Pyunik 1 - 4 Slovan Bratislava

  • Trencin 5 - 1 Torpedo Kutaisi

  • FC Levadia Tallinn 0 - 2 Cork City

  • Dinamo Minsk 2 - 1 NSI Runavik

  • Shakhtior Soligorsk 0 - 0 Suduva

  • Chikhura 0 - 1 Altach

  • VPS Vaasa 1 - 0 Olimpija Ljubljana

  • Shkendija 79 3 - 0 Dacia Chisinau

  • Dinamo Batumi 0 - 1 Jagiellonia Bialystok

  • Nomme Kalju FC 2 - 1 B36 Torshavn

  • Lyngby 1 - 0 Bangor City

  • Beitar Jerusalem 4 - 3 Vasas Budapeşte

  • Ferencvaros 2 - 0 Jelgava

  • Odds BK 3 - 0 Ballymena United

  • UE Santa Coloma 0 - 2 NK Osijek

  • FC Zaria Balti 2 - 1 Sarajevo

  • Zire İ.K 2 - 0 Differdange 03

  • Levski Sofya 3 - 1 Sutjeska

  • AEK Larnaca 5 - 0 Lincoln Red Imps

  • Haugesund 7 - 0 Coleraine

  • Fola Esch 2 - 1 Milsami Orhei

  • Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Tirana

  • Bala Town 1 - 2 Vaduz

  • Connahs Quay 1 - 0 Helsinki

  • Vojvodina 2 - 1 Ruzomberok

  • FC Midtjylland 6 - 1 Derry City

  • Skenderbeu 1 - 0 R. Tic Tapa Sant Julia

  • Norrkoping 5 - 0 Prishtina

  • Klaksvik 0 - 0 AIK Stockholm

  • Siroki Brijeg 2 - 0 Ordabasy Shymkent

  • Kızıl Yıldız 3 - 0 Floriana

  • Mladost Lucani 0 - 3 Inter Baku

  • Tre Penne 0 - 1 Rabotnicki

  • Domzale 2 - 0 Flora Tallinn

  • Mladost Podgorica 1 - 0 Gandzasar

  • Valletta 2 - 0 Folgore

  • St Johnstone 1 - 2 FK Trakai

  • Rangers FC 1 - 0 FC Progres Niedercorn

  • Crusaders 3 - 1 FK Liepaja

  • Zeljeznicar 1 - 0 Zeta

  • Lech Poznan 4 - 0 Pelister

  • Videoton FC 2 - 0 Balzan Youths

  • St Joseph's FC 0 - 4 AEL Limassol

  • KR Reykjavik 0 - 0 SJK

  • Stjarnan 0 - 1 Shamrock Rovers

04 Temmuz 2017, Salı

  • Balzan Youths 3 - 3 Videoton FC

  • FC Progres Niedercorn 2 - 0 Rangers FC

06 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dacia Chisinau 0 - 4 Shkendija 79

  • AEL Limassol 6 - 0 St Joseph's FC

  • Tirana 0 - 3 Maccabi Tel Aviv

  • Ordabasy Shymkent 0 - 0 Siroki Brijeg

  • Suduva 2 - 1 Shakhtior Soligorsk

  • Milsami Orhei 1 - 1 Fola Esch

  • Pelister 0 - 3 Lech Poznan

  • Rabotnicki 6 - 0 Tre Penne

  • Jelgava 0 - 1 Ferencvaros

  • Atlantas Klaipeda 1 - 2 Kairat Almaty

  • FK Trakai 1 - 0 St Johnstone

  • Helsinki 3 - 0 Connahs Quay

  • SJK 0 - 2 KR Reykjavik

  • Flora Tallinn 2 - 3 Domzale

  • Gandzasar 0 - 3 Mladost Podgorica

  • FK Liepaja 2 - 0 Crusaders

  • Inter Baku 2 - 0 Mladost Lucani

  • Botev Plovdiv 1 - 0 Partizani

  • Vaduz 3 - 0 Bala Town

  • Differdange 03 1 - 2 Zire İ.K

  • Ruzomberok 2 - 0 Vojvodina

  • Slovan Bratislava 5 - 0 Pyunik

  • Dunav Ruse 0 - 2 Irtysh Pavlodar

  • Torpedo Kutaisi 0 - 3 Trencin

  • AIK Stockholm 5 - 0 Klaksvik

  • NSI Runavik 0 - 2 Dinamo Minsk

  • Bangor City 0 - 3 Lyngby

  • Sarajevo 7 - 7 FC Zaria Balti

  • B36 Torshavn 1 - 2 Nomme Kalju FC

  • Prishtina 0 - 1 Norrkoping

  • Olimpija Ljubljana 0 - 1 VPS Vaasa

  • Vasas Budapeşte 0 - 3 Beitar Jerusalem

  • Floriana 3 - 3 Kızıl Yıldız

  • Folgore 0 - 1 Valletta

  • Altach 1 - 1 Chikhura

  • Gorica 2 - 2 Shirak

  • Sutjeska 0 - 0 Levski Sofya

  • Jagiellonia Bialystok 4 - 0 Dinamo Batumi

  • Zeta 2 - 2 Zeljeznicar

  • R. Tic Tapa Sant Julia 0 - 5 Skenderbeu

  • Ballymena United 0 - 2 Odds BK

  • NK Osijek 4 - 0 UE Santa Coloma

  • Cork City 4 - 2 FC Levadia Tallinn

  • Derry City 1 - 4 FC Midtjylland

  • Coleraine 0 - 0 Haugesund

  • Shamrock Rovers 1 - 0 Stjarnan

  • Valur 1 - 0 Ventspils

  • Lincoln Red Imps 1 - 1 AEK Larnaca

12 Temmuz 2017, Çarşamba

  • Inter Baku 1 - 0 Fola Esch

13 Temmuz 2017, Perşembe

  • Irtysh Pavlodar 1 - 1 Kızıl Yıldız

  • Kairat Almaty 1 - 1 Skenderbeu

  • Maccabi Tel Aviv 3 - 1 KR Reykjavik

  • Shkendija 79 3 - 1 Helsinki

  • Ruzomberok 0 - 1 Brann

  • Rabotnicki 1 - 1 Dinamo Minsk

  • Nomme Kalju FC 0 - 3 Videoton FC

  • Brondby 2 - 0 VPS Vaasa

  • Altach 1 - 1 Dinamo Brest

  • FK Liepaja 0 - 2 Suduva

  • Östersund 2 - 0 Galatasaray

  • Haugesund 3 - 2 Lech Poznan

  • Kabala 1 - 1 Jagiellonia Bialystok

  • Vaduz 0 - 1 Odds BK

  • Apollon Limassol 3 - 0 FC Zaria Balti

  • Astra Giurgiu 3 - 1 Zire İ.K

  • Valletta 0 - 0 Utrecht

  • FC Progres Niedercorn 0 - 1 AEL Limassol

  • Norrkoping 2 - 1 FK Trakai

  • Beitar Jerusalem 1 - 1 Botev Plovdiv

  • Slovan Bratislava 0 - 1 Lyngby

  • Sturm Graz 0 - 1 Mladost Podgorica

  • Trencin 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Hajduk Split 1 - 0 Levski Sofya

  • Aberdeen 1 - 1 Siroki Brijeg

  • NK Osijek 2 - 0 Luzern

  • Zeljeznicar 0 - 0 AIK Stockholm

  • Cork City 0 - 1 AEK Larnaca

  • Ferencvaros 2 - 4 FC Midtjylland

  • Shamrock Rovers 2 - 3 Mlada Boleslav

  • Panionios 2 - 0 Gorica

  • Valur 1 - 2 Domzale

20 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk 3 - 0 Rabotnicki

  • Lyngby 2 - 1 Slovan Bratislava

  • VPS Vaasa 2 - 1 Brondby

  • Suduva 0 - 1 FK Liepaja

  • FK Trakai 7 - 4 Norrkoping

  • Helsinki 1 - 1 Shkendija 79

  • Mlada Boleslav 2 - 0 Shamrock Rovers

  • Dinamo Brest 0 - 3 Altach

  • FC Midtjylland 3 - 1 Ferencvaros

  • Brann 0 - 2 Ruzomberok

  • Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 0 Trencin

  • Odds BK 1 - 0 Vaduz

  • Zire İ.K 0 - 0 Astra Giurgiu

  • FC Zaria Balti 1 - 2 Apollon Limassol

  • AIK Stockholm 2 - 0 Zeljeznicar

  • AEK Larnaca 1 - 0 Cork City

  • Levski Sofya 1 - 2 Hajduk Split

  • Galatasaray 1 - 1 Östersund

  • Fola Esch 4 - 1 Inter Baku

  • Utrecht 3 - 1 Valletta

  • Botev Plovdiv 4 - 0 Beitar Jerusalem

  • Luzern 2 - 1 NK Osijek

  • AEL Limassol 2 - 1 FC Progres Niedercorn

  • Lech Poznan 2 - 0 Haugesund

  • Skenderbeu 2 - 0 Kairat Almaty

  • Domzale 3 - 2 Valur

  • Kızıl Yıldız 2 - 0 Irtysh Pavlodar

  • Jagiellonia Bialystok 0 - 2 Kabala

  • Mladost Podgorica 0 - 3 Sturm Graz

  • Siroki Brijeg 0 - 2 Aberdeen

  • Gorica 2 - 3 Panionios

  • Videoton FC 1 - 1 Nomme Kalju FC

  • KR Reykjavik 0 - 2 Maccabi Tel Aviv

27 Temmuz 2017, Perşembe

  • Mlada Boleslav 2 - 1 Skenderbeu

  • Olimpik Donetsk 1 - 1 PAOK

  • FK Trakai 2 - 1 Shkendija 79

  • Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Panionios

  • FC Krasnodar 2 - 1 Lyngby

  • Östersund 1 - 0 Fola Esch

  • Sturm Graz 1 - 2 Fenerbahçe

  • PSV Eindhoven 0 - 1 NK Osijek

  • Utrecht 0 - 0 Lech Poznan

  • AEK Larnaca 2 - 0 Dinamo Minsk

  • AIK Stockholm 1 - 1 Braga

  • Suduva 3 - 0 Sion

  • Dinamo Bükreş 1 - 1 Athletic Bilbao

  • Astra Giurgiu 0 - 0 Olexandria

  • Botev Plovdiv 0 - 0 Maritimo

  • Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 2 Zenit

  • Arka Gdynia 3 - 2 FC Midtjylland

  • CS U Craiova 0 - 1 Milan

  • Brondby 0 - 0 Hajduk Split

  • AA Gent 1 - 1 Altach

  • Panathinaikos 1 - 0 Kabala

  • Bordeaux 2 - 1 Videoton FC

  • Kızıl Yıldız 2 - 0 Sparta Prag

  • Dinamo Zagreb 2 - 1 Odds BK

  • Aberdeen 2 - 1 Apollon Limassol

  • Marsilya 4 - 2 Oostende

  • Austria Wien 0 - 0 AEL Limassol

  • Everton 1 - 0 Ruzomberok

  • Freiburg 1 - 0 Domzale

02 Ağustos 2017, Çarşamba

  • AEL Limassol 1 - 2 Austria Wien

  • Sion 1 - 1 Suduva

03 Ağustos 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk 1 - 1 AEK Larnaca

  • Shkendija 79 3 - 0 FK Trakai

  • Odds BK 0 - 0 Dinamo Zagreb

  • Kabala 1 - 2 Panathinaikos

  • Videoton FC 1 - 0 Bordeaux

  • Olexandria 1 - 0 Astra Giurgiu

  • Apollon Limassol 2 - 0 Aberdeen

  • Sparta Prag 0 - 1 Kızıl Yıldız

  • Zenit 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Fola Esch 1 - 2 Östersund

  • Fenerbahçe 1 - 1 Sturm Graz

  • Lyngby 1 - 3 FC Krasnodar

  • PAOK 2 - 0 Olimpik Donetsk

  • Skenderbeu 6 - 3 Mlada Boleslav

  • Maritimo 2 - 0 Botev Plovdiv

  • Lech Poznan 2 - 2 Utrecht

  • Altach 3 - 1 AA Gent

  • FC Midtjylland 2 - 1 Arka Gdynia

  • Hajduk Split 2 - 0 Brondby

  • Athletic Bilbao 3 - 0 Dinamo Bükreş

  • NK Osijek 1 - 0 PSV Eindhoven

  • Milan 2 - 0 CS U Craiova

  • Ruzomberok 0 - 1 Everton

  • Oostende 0 - 0 Marsilya

  • Panionios 0 - 1 Maccabi Tel Aviv

  • Domzale 2 - 0 Freiburg

  • Braga 2 - 1 AIK Stockholm

16 Ağustos 2017, Çarşamba

  • Utrecht 1 - 0 Zenit

17 Ağustos 2017, Perşembe

  • FC Krasnodar 3 - 2 Kızıl Yıldız

  • BATE 1 - 1 Olexandria

  • Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu

  • Apollon Limassol 3 - 2 FC Midtjylland

  • FH 1 - 2 Braga

  • FK Vardar 2 - 0 Fenerbahçe

  • PAOK 3 - 1 Östersund

  • Viktoria Plzen 3 - 1 AEK Larnaca

  • Altach 0 - 1 Maccabi Tel Aviv

  • Ludogorets Razgrad 2 - 0 Suduva

  • Panathinaikos 2 - 3 Athletic Bilbao

  • Milan 6 - 0 Shkendija 79

  • Ajax 0 - 1 Rosenborg

  • NK Osijek 1 - 2 Austria Wien

  • Club Brugge 0 - 0 Aek

  • Domzale 1 - 1 Marsilya

  • Legia Varşova 1 - 1 FC Sheriff

  • FC Viitorul Constanta 1 - 3 Red Bull Salzburg

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Videoton FC

  • Everton 2 - 0 Hajduk Split

  • Maritimo 0 - 0 Dinamo Kiev

24 Ağustos 2017, Perşembe

  • AEK Larnaca 0 - 0 Viktoria Plzen

  • Dinamo Kiev 3 - 1 Maritimo

  • Maccabi Tel Aviv 2 - 2 Altach

  • Olexandria 1 - 2 BATE

  • Zenit 2 - 0 Utrecht

  • FC Sheriff 0 - 0 Legia Varşova

  • Red Bull Salzburg 4 - 0 FC Viitorul Constanta

  • Östersund 2 - 0 PAOK

  • Fenerbahçe 1 - 2 FK Vardar

  • Suduva 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • Aek 3 - 0 Club Brugge

  • Skenderbeu 0 - 0 Dinamo Zagreb

  • FC Midtjylland 1 - 1 Apollon Limassol

  • Videoton FC 0 - 4 Partizan Belgrad

  • Shkendija 79 0 - 1 Milan

  • Rosenborg 3 - 2 Ajax

  • Athletic Bilbao 1 - 0 Panathinaikos

  • Marsilya 3 - 0 Domzale

  • Braga 3 - 2 FH

  • Kızıl Yıldız 2 - 1 FC Krasnodar

  • Hajduk Split 1 - 1 Everton

  • Austria Wien 0 - 1 NK Osijek

14 Eylül 2017, Perşembe

  • Villarreal 3 - 1 FC Astana

  • Slavia Prag 1 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev 3 - 1 Skenderbeu

  • Young Boys 1 - 1 Partizan Belgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 Braga

  • Medipol Başakşehir 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Austria Wien 1 - 5 Milan

  • Rijeka 1 - 2 Aek

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Atalanta 3 - 0 Everton

  • Apollon Limassol 1 - 1 Olympique Lyon

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin 0 - 0 FC Sheriff

  • FC Copenhagen 0 - 0 Lokomotiv Moskova

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva 2 - 1 Lugano

  • Steaua Bükreş 3 - 0 Viktoria Plzen

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız 1 - 1 BATE

  • Arsenal 3 - 1 FC Köln

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Marsilya 1 - 0 Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes 1 - 1 Red Bull Salzburg

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk 0 - 2 Östersund

  • Hertha BSC Berlin 0 - 0 Athletic Bilbao

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem 1 - 5 Nice

  • Vitesse 2 - 3 Lazio

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • FK Vardar 0 - 5 Zenit

  • Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg

28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Astana 0 - 0 Slavia Prag

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Dinamo Kiev

  • Skenderbeu 0 - 0 Young Boys

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad 0 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

  • Braga 0 - 0 Medipol Başakşehir

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Aek 0 - 0 Austria Wien

  • Milan 0 - 0 Rijeka

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon 0 - 0 Atalanta

  • Everton 0 - 0 Apollon Limassol

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 0 - 0 Fastav Zlin

  • FC Sheriff 0 - 0 FC Copenhagen

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen 0 - 0 Hapoel Beer Sheva

  • Lugano 0 - 0 Steaua Bükreş

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Köln 0 - 0 Kızıl Yıldız

  • BATE 0 - 0 Arsenal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg 0 - 0 Marsilya

  • Atiker Konyaspor 0 - 0 Vitoria Guimaraes

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao 0 - 0 Zorya Luhansk

  • Östersund 0 - 0 Hertha BSC Berlin

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lazio 0 - 0 Zulte Waregem

  • Nice 0 - 0 Vitesse

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Rosenborg 0 - 0 FK Vardar

  • Zenit 0 - 0 Real Sociedad

19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Astana 0 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • Villarreal 0 - 0 Slavia Prag

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Skenderbeu 0 - 0 Partizan Belgrad

  • Dinamo Kiev 0 - 0 Young Boys

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Braga 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • TSG 1899 Hoffenheim 0 - 0 Medipol Başakşehir

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Milan 0 - 0 Aek

  • Austria Wien 0 - 0 Rijeka

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Everton 0 - 0 Olympique Lyon

  • Atalanta 0 - 0 Apollon Limassol

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Sheriff 0 - 0 Lokomotiv Moskova

  • Fastav Zlin 0 - 0 FC Copenhagen

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Lugano 0 - 0 Viktoria Plzen

  • Hapoel Beer Sheva 0 - 0 Steaua Bükreş

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • BATE 0 - 0 FC Köln

  • Kızıl Yıldız 0 - 0 Arsenal

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor 0 - 0 Red Bull Salzburg

  • Marsilya 0 - 0 Vitoria Guimaraes

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Östersund 0 - 0 Athletic Bilbao

  • Zorya Luhansk 0 - 0 Hertha BSC Berlin

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Nice 0 - 0 Lazio

  • Zulte Waregem 0 - 0 Vitesse

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Zenit 0 - 0 Rosenborg

  • FK Vardar 0 - 0 Real Sociedad

02 Kasım 2017, Perşembe

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 0 FC Astana

  • Slavia Prag 0 - 0 Villarreal

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Skenderbeu

  • Young Boys 0 - 0 Dinamo Kiev

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad 0 - 0 Braga

  • Medipol Başakşehir 0 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Aek 0 - 0 Milan

  • Rijeka 0 - 0 Austria Wien

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon 0 - 0 Everton

  • Apollon Limassol 0 - 0 Atalanta

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 0 - 0 FC Sheriff

  • FC Copenhagen 0 - 0 Fastav Zlin

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen 0 - 0 Lugano

  • Steaua Bükreş 0 - 0 Hapoel Beer Sheva

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Köln 0 - 0 BATE

  • Arsenal 0 - 0 Kızıl Yıldız

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg 0 - 0 Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes 0 - 0 Marsilya

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao 0 - 0 Östersund

  • Hertha BSC Berlin 0 - 0 Zorya Luhansk

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lazio 0 - 0 Nice

  • Vitesse 0 - 0 Zulte Waregem

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Rosenborg 0 - 0 Zenit

  • Real Sociedad 0 - 0 FK Vardar

23 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Astana 0 - 0 Villarreal

  • Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Slavia Prag

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Skenderbeu 0 - 0 Dinamo Kiev

  • Partizan Belgrad 0 - 0 Young Boys

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Braga 0 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

  • Ludogorets Razgrad 0 - 0 Medipol Başakşehir

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Milan 0 - 0 Austria Wien

  • Aek 0 - 0 Rijeka

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Everton 0 - 0 Atalanta

  • Olympique Lyon 0 - 0 Apollon Limassol

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova 0 - 0 FC Copenhagen

  • FC Sheriff 0 - 0 Fastav Zlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lugano 0 - 0 Hapoel Beer Sheva

  • Viktoria Plzen 0 - 0 Steaua Bükreş

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • BATE 0 - 0 Kızıl Yıldız

  • FC Köln 0 - 0 Arsenal

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor 0 - 0 Marsilya

  • Red Bull Salzburg 0 - 0 Vitoria Guimaraes

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Östersund 0 - 0 Zorya Luhansk

  • Athletic Bilbao 0 - 0 Hertha BSC Berlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Nice 0 - 0 Zulte Waregem

  • Lazio 0 - 0 Vitesse

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Zenit 0 - 0 FK Vardar

  • Rosenborg 0 - 0 Real Sociedad

07 Aralık 2017, Perşembe

  • Villarreal 0 - 0 Maccabi Tel Aviv

  • Slavia Prag 0 - 0 FC Astana

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev 0 - 0 Partizan Belgrad

  • Young Boys 0 - 0 Skenderbeu

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim 0 - 0 Ludogorets Razgrad

  • Medipol Başakşehir 0 - 0 Braga

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Austria Wien 0 - 0 Aek

  • Rijeka 0 - 0 Milan

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Atalanta 0 - 0 Olympique Lyon

  • Apollon Limassol 0 - 0 Everton

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin 0 - 0 Lokomotiv Moskova

  • FC Copenhagen 0 - 0 FC Sheriff

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva 0 - 0 Viktoria Plzen

  • Steaua Bükreş 0 - 0 Lugano

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız 0 - 0 FC Köln

  • Arsenal 0 - 0 BATE

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Marsilya 0 - 0 Red Bull Salzburg

  • Vitoria Guimaraes 0 - 0 Atiker Konyaspor

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk 0 - 0 Athletic Bilbao

  • Hertha BSC Berlin 0 - 0 Östersund

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem 0 - 0 Lazio

  • Vitesse 0 - 0 Nice

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • FK Vardar 0 - 0 Rosenborg

  • Real Sociedad 0 - 0 Zenit

Detaylı Fikstür »

5. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

15 Eylül 2017 Cuma

  • Kayserispor
    2- 0
    Antalyaspor

16 Eylül 2017 Cumartesi

  • Evkur Yeni Malatyaspor
    2- 4
    Bursaspor
  • Galatasaray
    2- 0
    Kasımpaşa
  • Akhisar Bld.
    2- 1
    K. Karabük

17 Eylül 2017 Pazar

  • Osmanlıspor FK
    2- 4
    Demir Grup Sivasspor
  • Medipol Başakşehir
    2- 2
    Trabzonspor
  • Göztepe
    3- 2
    Gençlerbirliği
  • Aytemiz Alanyaspor
    1- 4
    Fenerbahçe

18 Eylül 2017 Pazartesi

  • Beşiktaş
    2- 0
    T.Konyaspor
GENİŞLET Spor Toto Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 5 13
2 Beşiktaş 5 13
3 Göztepe 5 10
4 Kayserispor 5 10
GENİŞLET
5 Medipol Başakşehir 5 10
6 Teleset Mob. Akhisarspor 5 10
7 Bursaspor 5 9
8 Fenerbahçe 5 8
9 Trabzonspor 5 8
10 Kasımpaşa 5 7
11 Demir Grup Sivasspor 5 6
12 Kardemir Karabükspor 5 5
13 Evkur Yeni Malatyaspor 5 4
14 Aytemiz Alanyaspor 5 4
15 Atiker Konyaspor 5 3
16 Antalyaspor 5 3
17 Gençlerbirliği 5 1
18 Osmanlıspor FK 5 1
Spor Toto Süper Lig Detaylı Fikstür »