Anita Latifi'den Hakan Çalhanoğlu'na şantaj iddiası... Çalhanoğlu itiraf etti...

Milan'da futbol oynayan Hakan Çalhanoğlu'nun şantaj davası başladı. Davada Anita Latifi'nin Çalhanoğlu'ndan 250 bin euro para istediğini iddia ediyor. Çalhanoğlu, bir yetenek yarışmasına ünlenen şarkıcı Latifi ile 10 kez birlikte olduğunu ve hepsinde korunduğunu söyledi.

30 Kasım 2017, Perşembe 12:07
- A +

Anita Latifi (21) bir gazeteci ile işbirliği yapıp, Hakan Çalhanoğlu’dan şantajla 250 bin euro para istemişti. İlişki yaşadıktan sonra ayrıldığı Çalhanoğlu’nu arayıp Latifi, “Senden hamileyim. 250 bin euro verirsen kürtaj yapacağım. Aksi taktirde basına her şeyi anlatırım demişti. Hakan Çalhanoğlu’nun şikayeti üzerine yapılan soruşturmanın ardında açılan davanın ilk duruşması Düsseldorf’ta görüldü. İlk duruşmada taraflar hazır bulundu.

Hakan Çalhanoğlu, “Yakın bir arkadaşlığımız oldu. Birlikte de olduk. Ama ilişki sırasında hep dikkatli davrandım ve korundum dedi.

Hakan Çalhanoğlu eski sevgilisiyle yaklaşık 10 kez birlikte olduğunu ve daha sonra ilişkilerinin bittiğini anlattı.

Latifi’nin de hamile kalmadığı ortaya çıkmıştı. Sanık Latifi’nin avukatı duruşma sonrası gazetecilere, “Çalhanoğlu’nun 10 kez birlikte olduğu müvekkilimle her seferinde korunduğu konusunda şüpheliyim dedi.

Duruşma 20 Aralık’a ertelendi.

ANİTA LATİFİ KİMDİR?

Anita Latifi, 16 Ocak 1996 tarihinde Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletine bağlı Wuppertal kentinde dünyaya geldi.

Kosovalı bir ailenin çocuğu olan Latifi, 'Almanya Süper Starını Arıyor' yarışmasını kazanarak adını duyurdu.

Öte yandan şarkıcılığı ile değil daha çok internete düşen seks videoları ile gündeme geldi.