ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Ziraat Türkiye Kupası'nın 4 tur programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maç programı açıklandı.

  • - A
  • + A
Ziraat Türkiye Kupası'nın 4 tur programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maç programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası’nda 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

24 Ekim Salı:
13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)
14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova)
17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
18.30 Aytemiz Alanyaspor-Edirnespor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Fethiyespor-Adanaspor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Çaykur Rizespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
20.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs)

25 Ekim Çarşamba:

13.00 Ofspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 Orhangazi Belediyespor-Şanlıurfaspor
13.00 Eyüpspor-Gümüşhanespor
13.00 İstanbulspor-Afjet Afyonspor
13.00 Batman Petrolspor-Denizlispor (Batman 16 Mayıs Şehir)
14.30 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
16.30 Elazığspor-Sivas Belediyespor (Elazığ Atatürk)
17.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Ankara 19 Mayıs)
18.30 Demir Grup Sivasspor-Kızılcabölükspor (Yeni 4 Eylül)
19.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca)
19.00 Gazişehir Gaziantep-Ankara Demirspor (Gaziantep)
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tire 1922 Spor (Kazım Karabekir)
20.30 Osmanlıspor-Ottocool Karagümrük (Osmanlı)

26 Ekim Perşembe:

13.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Bursaspor (Ankara Cebeci)
14.30 Yeşil Bursa-Kayserispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
17.00 Akın Çorap Giresunspor-Menemen Belediyespor (Giresun Atatürk)
18.30 Grandmedical Manisaspor-Hatayspor (Manisa 19 Mayıs)
20.30 Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

23. Hafta

2017/2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig

23 Şubat 2018 Cuma

  • Galatasaray
      -  
    Bursaspor
  • Akhisar Bld.
      -  
    T.Konyaspor

24 Şubat 2018 Cumartesi

  • Kayserispor
      -  
    Kasımpaşa
  • Aytemiz Alanyaspor
      -  
    Trabzonspor

25 Şubat 2018 Pazar

  • Osmanlıspor FK
      -  
    Antalyaspor
  • Evkur Yeni Malatyaspor
      -  
    K. Karabük
  • Göztepe
      -  
    Demir Grup Sivasspor
  • Beşiktaş
      -  
    Fenerbahçe

26 Şubat 2018 Pazartesi

  • Medipol Başakşehir
      -  
    Gençlerbirliği
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 22 46
2 Galatasaray 22 44
3 Fenerbahçe 22 44
4 Beşiktaş 22 41
GENİŞLET
5 Kayserispor 22 35
6 Demir Grup Sivasspor 22 34
7 Trabzonspor 22 33
8 Göztepe 22 33
9 Kasımpaşa 22 29
10 Evkur Yeni Malatyaspor 22 28
11 Bursaspor 22 27
12 Teleset Mob. Akhisarspor 22 27
13 Gençlerbirliği 22 25
14 Antalyaspor 22 24
15 Atiker Konyaspor 22 21
16 Aytemiz Alanyaspor 22 21
17 Osmanlıspor FK 22 19
18 Kardemir Karabükspor 22 12
Süper Lig Detaylı Fikstür »