ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların programları açıklandı

TFF 1. Lig’de 9, 10, 11 ve 12. haftaların maç programları açıklandı.

  • - A
  • + A
TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların programları açıklandı
TFF 1. Lig’de 9, 10, 11 ve 12. haftaların maç programları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 9, 10, 11 ve 12. haftaların programı şöyle:

9. hafta

20 Ekim Cuma:

18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Cumartesi:

13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)
13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)
19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep)

22 Ekim Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi Şehir)
13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk)
15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir)
18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

10. hafta

27 Ekim Cuma:

18.00 Samsunspor-Gaziantepspor

28 Ekim Cumartesi:

13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)
19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir)
13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)
15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi:

18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)
18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

11. hafta

3 Kasım Cuma:

18.00 Gazişehir Gaziantep-Grandmedical Manisaspor (Gaziantep)

4 Kasım Cumartesi:

13.00 Elazığspor-Gaziantepspor (Elazığ Atatürk)
13.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Giresun Atatürk)
15.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

5 Kasım Pazar:

13.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
13.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)
15.30 Eskişehirspor-MKE Ankaragücü (Yeni Eskişehir)
18.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

12. hafta

17 Kasım Cuma:

18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

18 Kasım Cumartesi:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Kazım Karabekir)
13.00 Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Kasım Pazar:

13.00 Samsunspor-Adanaspor
13.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Altınordu-Akın Çorap Giresunspor (Bornova)
18.00 Çaykur Rizespor-İstanbulspor (Çaykur Didi)

20 Kasım Pazartesi:

18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep)
 




0 YORUM GİRİŞ YAP

ÖNE ÇIKANLAR

16. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

16 Aralık 2017 Cumartesi

  • Gençlerbirliği
    0- 0
    Kasımpaşa
  • Aytemiz Alanyaspor
    1- 1
    Demir Grup Sivasspor
  • Trabzonspor
    1- 0
    Bursaspor

17 Aralık 2017 Pazar

  • Akhisar Bld.
    0- 2
    Kayserispor
  • Medipol Başakşehir
    4- 1
    Antalyaspor
  • Evkur Yeni Malatyaspor
    2- 1
    Galatasaray
  • Beşiktaş
    5- 1
    Osmanlıspor FK

18 Aralık 2017 Pazartesi

  • Göztepe
    1- 0
    T.Konyaspor
  • Fenerbahçe
    2- 0
    K. Karabük
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 16 33
2 Fenerbahçe 16 32
3 Galatasaray 16 32
4 Beşiktaş 16 30
GENİŞLET
5 Kayserispor 16 30
6 Göztepe 16 30
7 Trabzonspor 16 28
8 Bursaspor 16 24
9 Demir Grup Sivasspor 16 23
10 Evkur Yeni Malatyaspor 16 19
11 Kasımpaşa 16 19
12 Teleset Mob. Akhisarspor 16 19
13 Aytemiz Alanyaspor 16 18
14 Atiker Konyaspor 16 14
15 Osmanlıspor FK 16 14
16 Antalyaspor 16 14
17 Gençlerbirliği 16 13
18 Kardemir Karabükspor 16 8
Süper Lig Detaylı Fikstür »