Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

24 Haziran 2017 Cumartesi

Akyazı’da hayal kırıklığı

Trabzonspor yönetiminin planları, Adanaspor maçıyla beraber yeni stada taşınmaktı. Ancak son gelişmeler bunun mümkün olmadığını gösteriyor. Teknik problemler, çevre düzenlemesinin halen yapılmaması gibi faktörler Akyazı’nın açılışını ligin 2. yarısına bırakıyor.

Yorum Yaz
A+ A-
Trabzonspor’da Akyazı’ya erken kavuşma hayalleri suya düştü. Bordo-Mavililer, normal şartlar altında 2 hafta sonraki Adanaspor mücadelesiyle beraber yeni stadına geçiş yapmayı planlıyordu ama bu hiç mümkün görünmüyor.

Çünkü ince işçilik çalışmaları devam ediyor, federasyonun onay vermesi gereken teknik noktalarda aksaklıklar var ve çevre düzenlemesi henüz olması gereken durumda değil. Tüm bunlar beklenen taşınmayı geciktiriyor ve yönetim de sıkıntılar varken taraftarla yeni stadı buluşturmak istemiyor.

İlk yarıdaki Adanaspor ve Fenerbahçe maçlarını da Avni Aker’de oynamasına artık neredeyse kesin gözüyle bakılan Trabzonspor’da taşınma ligin ikinci devresine kaldı. Devre arasının da uzadığını düşünecek olursak, Akyazı’daki tüm çalışmalar bu periyotta tamamlanmış olacak.

İlişkili Haber

Trabzonspor-Gümüşhanespor maç sonucu: 1-2

Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 3 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
yasin-28 02 Aralık 2016 Cuma 12:44

zaten bu stad hic bir zaman dolmaz. avni akerde 20 bini zor dolduruliyor. 41 bin neyin kafasina yapiliyor. en fazla 30 bin. trabzon icin en iyisi olurdu.

clearfix
gomez3323 02 Aralık 2016 Cuma 17:48

trabzon adam gibi bi kadro kurana kadar acmasin stadi yazik olur

TÜM YORUMLAR

clearfix
ugurustun38 02 Aralık 2016 Cuma 14:57

bence seneye açın takım berbat bi güzelliği kalmaz stadın

Tüm Yorumları Göster