Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

24 Temmuz 2017 Pazartesi

Galatasaray'da Faruk Süren sesleri

Efsaneler buluştu. Faruk Süren, Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ve Mehmet Ağar “Galatasaraylılar Gecesi'nde” bir araya geldi.

Yorum Yaz
A+ A-
Çifte Avrupa Kupalı Başkan Sü­ren, çı­kış­ta “Siz tek­rar baş­kan olun. Ham­za ho­ca da ge­ri dön­sü­n” di­yen ta­raf­tar­lar­la kar­şı­laş­tı. Dursun Öz­bek için ise “Ma­ale­sef ha­ta ya­pı­yo­r” ifadesini kullandı.

Galatasaray camiasının etkili isimlerinden Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Mehmet Helvacı, Ali Dürüst ve Mehmet Ağar cuma akşamı Kumkapı'da bir araya geldi. ‘Çapari’ adlı mekanda bir araya gelen eski Sarı-Kırmızılı yönetici ve başkanların geleneksel olarak düzenledikleri, “ Galatasaraylılar Gecesi” organizasyonu için toplandıkları öğrenildi. Mekanın üst katını komple kapatan eski yöneticiler, eğlendikten sonra ise ayrı ayrı çıkmayı tercih etti. İlk ayrılan isim Ali Dürüst olurken, onun peşinden çıkan ise Mehmet Helvacı oldu. Galatasaray adına tam bir muhalefet buluşması olan geceye davet edilen Fatih Terim'in ise katılmadığı öğrenildi.

ARTIK O İŞ BiTTi

Mekandan Galatasaray eski yöneticilerinin ayrı ayrı çıkması dikkatlerden kaçmadı. Eski başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, çıkışta kendisini gören hayranları ile fotoğraf çektirdi. Eski başkan Faruk Süren ise, taraftarların sitem dolu sözleri karşısında suskun kalamadı. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun gidişini soranlara yanıt veren Süren, "Maalesef başkan hata yapıyor" dedi.

Süren'den tekrar başkan olmasını ve Hamzaoğlu'nun yeniden takımın başına getirilmesini isteyen taraflara yanıt veren eski başkan, "Artık o iş bitti, başkanlık da bizden geçti" diyerek oradan ayrıldı.

Galatasaray camiasının sevilen isimlerinden biri olan Mehmet Ağar arkadaşlarını gecede yalnız bırakmadı. Sarı-Kırmızılı  taraftarlar ona da sevgi gösterisinde bulundu.

(Bugün)
Galatasaray

Galatasaray Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 6 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
FcBeykoz1908 23 Kasım 2015 Pazartesi 09:19

14 seneden beri her basarisizlikta Faruk baskanin ismi geciyor.Ya adam artik bikti 14 seneden beri hayir demekten.O zirvede birakti, en guzelini de yapti bana gore.Eger koskoca klubumuz bir Faruk Suren daha cikaramiyorsa bunu camiada ki insanlar oturup bir dusunmeli artik.

clearfix
KartalKrall 23 Kasım 2015 Pazartesi 11:50

Cumartesi Günü Fenerbahçe ve Galatasaray ı izleyerek hayata küsen futbol severler ; Pazar günü Beşiktaş ı İzleyerek Yeniden Hayata Döndüler...BEŞİKTAŞLONA, BARÇATAŞ

TÜM YORUMLAR

clearfix
gururumuz CIMBOM 23 Kasım 2015 Pazartesi 11:05

parası olan değil futboldan anlayan başkan ve yönetici lazım

clearfix
TAYFUN25 23 Kasım 2015 Pazartesi 12:20

Yolunmuş kartal yıllardır sizi izleyip futboldan soğuyanlar nolucak.3-5 maç kazanmakla şampiyon olunmuyor ;)

clearfix
tayfa39 23 Kasım 2015 Pazartesi 12:37

hangi mehmet ağar bu?

clearfix
neo40 24 Kasım 2015 Salı 02:26

Zaten ne işi vardı bu Hamzanın!çok tebrikler yönetime

Tüm Yorumları Göster