Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Mayıs 2017 Pazartesi

Kramponları hasta çocuklar için satılacak

Ali Sami Yen Stadı'ndaki son maçta Beypazarı Şekerspor'a son golü atan Galatasaraylı futbolcu Kazım Kazım'ın kramponları, böbrek hastası çocuklar için açık artırma ile satılacak.

Yorum Yaz
A+ A-

Galatasaray’ın veda ettiği stattaki son golü atarak tarihe geçen Kazım’ın, bu maçta giydiği kramponları böbrek hastası çocuklara umut olacak. Açık artırmaya çıkarılacak Kazım Kazım’ın kramponlarının başlangıç artırımını Medical Park Hastaneler Grubu yapacak. Kramponlar, bir ay içerisinde en yüksek teklifi veren kişi veya kuruma satılarak elde edilecek tüm gelir Çocuk Böbrek Vakfı’na bağışlanacak.

Düzenlenecek açık artırma ile ilgili basın toplantısı yarın, Kazım Kazım, Medical Park Organ Nakli Merkezi doktorları ve Çocuk Böbrek Vakfı yöneticilerinin katılımıyla Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.

AA

Galatasaray

Galatasaray Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 1 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

TÜM YORUMLAR

clearfix
Kaan63 16 Şubat 2011 Çarşamba 20:07

Kazımı beğenmeyebilirsiniz. ama yaptığı davranış diğer futbolculara örnek olmalı. sonuçta gelir böbrek hastalarına gidecek. Diyalize bağlı kalmak nedir bilirmisinizki!. Gs li olmanın Farkı. Çekemeyen Anten Taksın!

Tüm Yorumları Göster