07 Ekim 2015 Çarşamba

Galatasaray'ın yeni formaları tanıtıldı

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2010-2011 sezonunda kullanacağı formaların tanıtımı yapıldı.

Yorum Yaz
A+ A-

Sarı-kırmızılı kulüp, bu yıl ilk kez yeni formaların lansmanını mankenler ve futbolcuların katılımıyla bir podyumda yapmak yerine, interaktif ortamda Galatasaray TV ile "www.365g24s.com" internet sitesinden saat 19.05’de gerçekleştirdi.

Galatasaray Pazarlama A.Ş.’nin çalışmaları sonucu hazırlanan formaların, tasarımcı Evrim Timur Görün ve ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkarıldığı ifade edildi. Tanıtım çalışmaları için de pazarlama danışmanı Kaan Görün önderliğinde, yapımcılığını Mehmet Altıoklar’ın, yönetmenliğini ise Mustafa Altıoklar’ın yaptığı üç kısa film hazırlandı.4 forma, 1 sürpriz
Yeni sezon için Galatasaray Futbol Takımı’na 4 yeni forma hazırlandı, birinin sürpriz olarak daha sonra tanıtılacağı belirtildi.

Galatasaray’ın klasik parçalı forması yine taraftarların beğenisine sunuldu, "Galatasaray’ın prestij forması olarak da kabul edilen parçalı formamız, 1908’de kullanıldığı ilk günden bugüne kadar çeşitli revizyonlar geçirse de hep aynı ruhla aynı anlamla sahalarda yerini almaya hazır" denildi. Formanın taraftar için hazırlanan versiyonunda, 1908 yılında giyilen ilk parçalı formanın yanı sıra "Galata Sarayı Efendileri" armasının bulunduğu aktarıldı.

Sarı-kırmızılı ekip için "Aslan Forma" adıyla hazırlanan krem rengin ağırlıkta olduğu formanın, 1916 yılından 1936 yılına kadar 20 yıl aralıksız ve 268 kez Galatasaray için sahalarda yer alan, 10 yıl boyunca kaptanlık bandını taşıyan, "Arslan Nihat" olarak anılan Nihat Bekdik’e ithaf edildiği kaydedildi.
Yeni sezonda en fazla dikkati çeken forma ise "2289 Mercan" adıyla tanıtılan, mercan rengi oldu. Geçen sezon mor rengiyle taraftarların büyük ilgisini gören "2288 Majesty" adlı formanın yerini alacak olan "2289 Mercan"ın, yine taraftarların gözdesi olması bekleniyor.

Öte yandan, Ali Sami Yen Stadı’ndan ayrılıp, Türk Telekom Arena’ya geçişte kullanılacak yeni bir formanın daha hazırlandığı, ancak bu sürpriz formanın daha sonra tanıtılacağı belirtildi.

Galatasaray

Galatasaray Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 160 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
Kuzey_carsi 27 Temmuz 2010 Salı 23:42

Gs gibi köklü bir kulüp kaosa sürüklenmektedir.Bu renkte bir forma normalde güzel olabilir fakat,TSL'de geçerliliği yoktur.Bu formayı giyen bir takım,en küçük bir yenilgide alay konusu olacaktır.Umarım Gs eski aydın günlerine geri döner...

clearfix
nacibrahimetu 27 Temmuz 2010 Salı 21:01

Bu sefer olmu$!

TÜM YORUMLAR

clearfix
wanted2 28 Temmuz 2010 Çarşamba 13:28

unutmayınki ezikbahçeliler zamanında sizde açık pembe forma giymiştiniz başkalarıyla dalga geçeceğinize dönüp bi kendinize bakın önceden açık pembeydiniz şimdi hıyar yeşili oldunuz bakalım daha neler görecez..

clearfix
cenkay82 28 Temmuz 2010 Çarşamba 12:28

sizin renklere alakasız değişimlere girdi tasarım cemil ipekçi :DDDDD

clearfix
fb_rh(+) 28 Temmuz 2010 Çarşamba 11:44

6sli oyuncular sahaya '' topuklu kramponla'' cıkarlarsa hiç şaşırmayın.....xD

clearfix
fb_rh(+) 28 Temmuz 2010 Çarşamba 11:42

erkekler için olanı da varmı??

clearfix
yildirimk 28 Temmuz 2010 Çarşamba 11:31

taraftarlarına ait. Bu formalar özel formalar, daha düne kadar kendi renginiz olmayan forma muhabbeti yapan kulüpler şimdi yeşilleniyor.

Tüm Yorumları Göster

Burak Yılmaz'ın yokluğunda Galatasaray'ın ileri ucunda sizce kim oynamalı?

Burak Yılmaz'ın yokluğunda Galatasaray'ın ileri ucunda sizce kim oynamalı?
Lukas Podolski
%
 
Umut Bulut
%
 
Sinan Gümüş
%
 

GALATASARAY SOSYAL MEDYA

arabam.com Günün Fırsatı