Yılmaz Zehiroğlu: Rizeliler rahat olsun

Çaykur Rizespor'un Asbaşkanı Yılmaz Zehiroğlu, “Transferlerde bütün şanssızlıklar üst üste geldi. Ancak yine de canla başla çalışıyoruz. En iyi oyuncuları bu takıma kazandıracağız” diye konuştu.

21 Temmuz 2018, Cumartesi 06:00
- A +
Yılmaz Zehiroğlu: Rizeliler rahat olsun
Çaykur Rizespor’un tecrübeli Asbaşkanı Yılmaz Zehiroğlu, Slovenya kampında takımla ve transferle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Zehiroğlu, “Herkes rahat olsun, ortada bir transfer gecikmesi var ama bu sadece bizden kaynaklanmadı. İki oyuncu Rize’ye getirdik sakat çıktı, Renato Santos ile anlaştık, eşini ikna edemedik. Diğer taraftan yerli isimler Musa Çağıran ile her konuda anlaştık ancak kulüple olan kısmını aşmaya çalışıyoruz. Ayrıca Osmanlıspor’dan yine Umar Aminu ile de temaslarımız sürüyor. Kaleyi hallettik. Ama yeterli mi? Hayır. Rizespor ligde asansör takımı olmayacak. Hocamız burada elinden geleni yapıyor ama elinde sihirli değnek yok. Onun da endişelerini haklı buluyoruz ama o da bizi iyi tanıyor ve tüm gücümüzle uğraşıyoruz” dedi ve ekledi:

‘Çabalarımız ortada’

“Bu sezon gerçekten transfer açısından zor bir sezon. Ama biz tüm maddi imkanlarımızı en üst düzeyde kullanıp gereken transferleri gecikmeli de olsa gerçekleştireceğiz, herkes emin olsun. Rizespor her zaman tuttuğunu koparan bir takım olmuştur. Hiçbir futbolcusunu mağdur etmemiştir. Böyle sicili temiz bir kulübün oyuncusu olmak kim istemez. Ben İbrahim hocaya hak veriyorum, isteklerinde haklı ama o da biliyor ki başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim üzerine düşen görevi yerine getirmek için canla başla çalışıyor. Zaten hocamız da bizim bu çabalarımızı görüyor.”

İbrahim Üzülmez: Transferler bir an önce bitmeli!

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...