Yeni Zelandalı ragbi oyuncusu gözyaşlarını tutamadı

Yeni Zelanda'da iki camiye saldırı düzenlendi. Cuma namazı saatlerinde gerçekleştirilen saldırıda 49 kişi hayatını kaybetti ve 48 kişi de yaralandı. Yaralananlar arasında iki Türk vatandaşının da olduğu ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Dünya basınında gündem olan terör saldırısına birçok kesimden kınama geldi. Yeni Zelandalı sporcu Sonny Bill Williams da o isimler arasında.Yeni Zelandalı ragbi oyuncusu Sonny Bill Williams, ülkesinde yaşanan terör saldırısını kınadı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepkisini dile getiren Williams, gözyaşlarını zor tuttu.

15 Mart 2019, Cuma 16:39
- A +

Yeni Zelanda'da iki camiye saldırı düzenlendi. Cuma namazı saatlerinde gerçekleştirilen saldırıda 49 kişi hayatını kaybetti ve 48 kişi de yaralandı. Yaralananlar arasında iki Türk vatandaşının da olduğu ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Dünya basınında gündem olan terör saldırısına birçok kesimden kınama geldi. Yeni Zelandalı sporcu Sonny Bill Williams da o isimler arasında.

Yeni Zelandalı ragbi oyuncusu Sonny Bill Williams, ülkesinde yaşanan terör saldırısını kınadı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepkisini dile getiren Williams, gözyaşlarını zor tuttu.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...