Yarsuvat’tan Aysal’a mesaj

Eski başkan Yarsuvat, Divan toplantısının sonunda yaptığı açıklamada, isim vermeden Ünal Aysal'a mesaj gönderip, “Galatasaray'ı bırakmamak lazım. Bırakıp giderseniz, bir daha bu kapıdan içeri giremezsiniz” dedi.

11 Haziran 2015, Perşembe 02:30
- A +
Yarsuvat’tan Aysal’a mesaj
Divan kurulu toplantısının sonunda salona gelen eski başkan Duygun Yarsuvat, üyelerin alkışlarıyla karşılandı. Başkan Özbek’in konuşmasının ardından kürsüye gelen Yarsuvat, “Dursun Özbek size birçok şey anlattı. Pek fazla şey yapmadık. Emin olun, Galatasaray’ın içinde öyle bir enerji var ki, o enerjiyi kullandığınızda zaten başarılı olursunuz. Sadece bir kişinin değil, tüm Galatasaraylılar’ın çabasıyla başarılı olunmuştur. Galatasaray’ı bırakmamak lazım. Galatasaray’ı hep yaşamak lazım. Bırakıp giderseniz, bir daha bu kapıdan içeri giremezsiniz” ifadelerini kullandı. Bu sözler, Ünal Aysal’a bir mesaj olarak yorumlandı.

‘Kupalar kulübe ait’

Kazanılan kupaların hiç kimseye değil, Galatasaray’a ait olduğunu da vurgulayan Yarsuvat, “Yeni yönetim kurulunu oluşturan arkadaşlarımızın da hep başarılı olacağına inanıyorum. Hepsini zaten tanıyorum. Galatasaray için çok çalışacaklarını da biliyorum” dedi. Kendisine verilen plaket için, ‘tabak’ ifadesini kullanan Yarsuvat, esprili bir şekilde, “Acaba böyle bir şey verecekler mi diye kendi kendime de sordum. Bana aldıkları tabak bayağı pahalı. Bu kadar zorluklar içinde bu tabağı alıp bana vermeyin, sakın ha müsriflik yapmayın. Bana bir yazı da verseniz yeterdi. Çok teşekkür ediyorum. Evimde, çalışma odamın her yerinde bunları sergiliyorum” dedi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...