Veli Kavlak'tan Prödl'e Beşiktaş sorusu...

Alman basını, Werder Bremen'le olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sebastian Prödl'in Beşiktaş'ın gündeminde olduğunu yazdı...

07 Nisan 2015, Salı 13:03
- A +
Veli Kavlak'tan Prödl'e Beşiktaş sorusu...
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Avusturyalı savunmacının bağlı bulunduğu Sport Invest International menajerlik şirketinin ortaklarından, FIFA menajeri Mithat Halis, "Veli Kavlak kendisiyle konuşmuş. 'Bizim takımı gelir misin?' diye sormuş. O da 'Gelirim tabii ki' demiş. Yeni değil Prödl'i daha önce de istediler; ancak Bilic istemedi. Şu anda bir şey yok. Serbest bir oyuncu. İsterlerse oturur, görüşürüz" dedi. 
 
Ali Güneş: "Beşiktaş'a faydalı olur. Güçlü ve disiplinli bir oyuncu"
 
Almanya'da doğup, büyüyen eski milli futbolcu Ali Güneş ise Sebastian Prödl'le ilgili son derece önemli bir tespitte bulundu: "Çok uzun boylu bir defans oyuncusu. Son zamanlarda W.Bremen'de çok fazla forma şansı bulamadı; ama genelde oynayan bir oyuncu. Beşiktaş'ın işine yarayabilecek bir oyuncu. Mayıs'ta da serbest kalıyor. Beşiktaş'ın o mevkiisinde ihtiyacı var. Disiplinli, uzun boylu ve güçlü bir oyuncu. Almanya Bundesliga'dan alınan oyuncular hiç bir zaman kötü olmaz bana göre. Hava hakimiyeti iyi ve ikili mücadelelerde iyi. Oyun kurucu özelliği yok. Ersan Gülüm'le yan yana oynarsa bence birbirlerini tamamlar" dedi. 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...