Ünlülelerin alkollü halleri!

Bazıları günlük hayatlarında son derece ağırbaşlı görünüyor ama alkol alınca bambaşka birine dönüşüyor, bazıları da hep nasıl görünüyorsa öyle... İşte ünlülerin sarhoş halleri... (Kaynak: posta.com.tr)

01 Mart 2018, Perşembe 17:37 Son Güncelleme: 01 Mart 2018, Perşembe 17:43
- A +


Alkol alınca yerini yönünü kaybeden ünlülerimizden biri de Deniz Çakır. 


O sık sık objektiflere sarhoşken ve birilerinin yardımıyla yürümeye çalışırken takılıyor. 


Bu manzara hiç değişmiyor. 


En son Arnavutköy'de bir mekandan çıkarken sarhoş halde objektiflere takılan Deniz Çakır muhabirlere; “Bir daha size konuşursam Allah benim belamı versin demişti.


Deniz Çakır geçen gece yine sarhoşken görüntülendi. Ancak durum bu sefer biraz daha vahimdi. Bardan gece yarısı çıkan oyuncu ayakta durmakta zorlanıyordu. Kendisine bağımlılık konusundaki çalışmaları ile tanınan Prof. Dr. Mansur Beyazyürek ve eşi Elif Beyazyürek eşlik etti.


Çift, Deniz Çakır’ı taksiye bindirip oturduğu Kuruçeşme’ye götürdü. Prof. Dr. Mansur Beyazyürek’in desteğiyle araçtan inebilen Deniz Çakır konuşmakta zorlandı. Bu yüzden evinin yerini tarif edemedi.


Apartman apartman dolaşıp kapı girişini aradı. Yanlış binalara girmeye çalıştı. Kendisini görüntüleyen haberciler imdadına yetişti. Daha önce de evinin önünde görüntüledikleri Deniz Çakır’a “Kapınız burası dediler. 


Deniz Çakır'ın bu halleri sosyal medyada "Deniz 'Çakır' keyif oldu" yorumlarıyla anıldı. 


Geçen günlerde İrem Derici de aldığı alkol nedeniyle ayakta duramayan ünlüler kervanına katıldı.


Gititği bir meyhande alkolün dozunu kaçıran şarkıcı mekan çıkışı naralar atıp, küfürler savurmuştu. Ertesi gün kendisini ayakta duramazken ve küfürler savururken haberlerde gören İrem Derici, Instagram'da şöyle yazdı: ''Çok yorgundum, çarpıldım. Görüntüleri seyredince kendimden nefret ettim.''

İrem Derici sözlerine şöyle devam etti: ''Ben böyle bir insan değilim. Kendimi deşarj etmek için içtim. Fakat alkolü fazla kaçırmışım. Ağzımdan kötü kelimeler çıkmış. Çok utandım. Herkesten çok özür dilerim."


Bazı ünlüler de sarhoşken öyle bir laf söylüyor ki yıllar geçse de unutulmuyor.


Tabii ki o ünlülerimizden biri de Ozan Güven. 


Yıllar önce sarhoşken muhabirlere ‘Kaç yaşındasın lan sen, şimdi yazacaksınız içkiliydi bilmem ne diye’ yaptığım çıkış hala unutulmayanlar arasında.


Bir de alkol ve sarhoşluk denilince ilk akla gelen ünlü bir ismimiz var. 


'Hiç ayık halini gördük mü?' desek haksız çıkmayacağımız Teoman'ın bu görüntülerine çok alışkınız. 


Alışık olmadığımız şey ise Teoman'ın 'Alkolü bırakacağım' şeklinde açıklamalar yapması... Ama zaten bu açıklamayı yaptıktan sonra yine başladı...


Manken ve fotomodel Melek Yargıcı, çok alkol aldığı bir gecenin sonunda ayakta durmakta zorlanırken muhabirlere şu açıklamayı yaptı: 


"Allah bir, ben tek!". İçtiğinde kendini tanrılaştıran Melek Yargıcı, gerçekten de bazı konularda tek.


Bir de set halinde sarhoş olan ünlülerimiz var. 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinin sezon finali partisinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Metin Çekmez zil zurna sarhoş olmuştu. 


O gece Özcan Deniz konuşmakta, Metin Çekmez yürümekte zorlandı.


Aldığı alkol nedeniyle konuşmakta zorlanan Özcan Deniz kendisine sorulan sorulara kısa cevaplar vererek çareyi kaçmeakta buldu.


Metin Çekmez mekandan iki set görevlisinin kolunda çıktı. Hatice Şendil'de de durum pek farklı değildi.


Sarp Levendoğlu'nu da unutmadık tabii. 


Sarp Levendoğlu,  Begüm Birgören ile birlikte olduğu dönemde bir mekanda içebildiğince alkol içtikten sonra yalpalaya yalapalaya kendisini bir taksiye attı. 


Ancak Sarp Levendoğlu, taksi şoförüne evine tarif edemedi. Çünkü taksiye bindiğinde horul horul uyuyordu. E haliyle taksici de bu durumdan korktu ve Sarp Levendoğlu'nu alkol komasına girdiğini düşünerek hastaneye götürdü.


Şarkıcı Tuğba Özerk de 2017'nin ekim ayında evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı. Tuğba Özerk ayakta durmakta güçlük çekerken DJ arkadaşı alkolün etkisiyle basın mensuplarına küfretti.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.