Ünal Aysal: Galatasaray yönetimi isterse yardım ederim

Dursun Özbek ve yönetimden memnun olmayan bazı taraftarlar sosyal medyadan ağır eleştiriler yapmış, eski başkanın göreve dönmesi için kampanyalar başlatmıştı. Aysal da sessizliğini bozdu. “Yönetimin başarısı için verilecek destek varsa zaten onlar bunu bizlerden talep edebilirler, bizler de imkanlarımız dahilinde ne varsa yapmaya çalışırız” dedi.

06 Eylül 2015, Pazar 10:05
- A +
Ünal Aysal: Galatasaray yönetimi isterse yardım ederim
Galatasaraylı bazı taraftarlar, Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan son gelişmeler ve yönetimin yürüttüğü transfer politikasını beğenmeyip sosyal medya üzerinden ağır eleştiriler yapmışlardı. Taraftarlar Cim Bom'un eski başkan Ünal Aysal’ın da yeniden göreve gelmesi konusunda bazı kampanyalar başlatmışlardı. Aysal, taraftarın geri dönüş isteğine cevap verdi.

Önemli olan etik


Eski başkan, “Uzak Doğu’da iş seyahatinde olduğum için son gelişmeleri takip edemedim. 17 Eylül’de döneceğim. Ancak her halükarda Galatasaray‘ın 3 yıl için seçilmiş bir başkanı var. Biz üyeler olarak onlara yardımcı olmak zorundayız. Şu anda ne benim ne de bir eski başkanın yorum yapması doğru olmaz. Ayıp olur. Taraftarın teveccühü beni her zaman cesaretlendirmiş ve onurlandırmıştır. Ancak işin sahibi Galatasaray Genel Kurulu ve onun seçtiği başkandır. Galatasaray’da başarı kadar daha da önemli olan etik kurallardır. Yönetimin başarısı için yapılacak bir şey, verilecek destek varsa zaten onlar bunu bizlerden talep edebilirler, bizler de imkanlarımız dahilinde ne varsa yapmaya çalışırız” dedi.

Son gün 1 taşla 3 kuş

Başkan bırakmıyor

Galatasaray’da Divan Kurulu'nun aylık olağan toplantısı 9 Eylül Çarşamba günü yapılacak. Bu toplantıda üyelerin başkan Dursun Özbek’e ağır eleştirilerde bulanacağı iddia ediliyor. Kulislerde Özbek’in istifa etmeyi düşündüğü dile getiriliyordu. Ancak başkana yakın kaynaklardan Özbek’in istifa etmeyi düşünmediği, görevine devam edeceği yönünde bilgiler geliyor.

Kaynak: Bugün
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...