Ümit Bekmezci'nin İstanbul at yarış tahminleri

İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ümit Bekmezci günün programını değerlendirdi.

24 Şubat 2018, Cumartesi 10:15
- A +
24 Şubat Cumartesi İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Ümit Bekmezci günün programını değerlendirdi.

AKKULA mesafeye yatkın

1.AYAK: Tırnağının ucuna gelen Lira Lira, denk rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Kazandığı yarış sonrası idmanlarında pırıl pırıl görünen Altın Akar, favorinin sert ve ciddi rakibi olacaktır. Oddjob, Gaddara ve Teen Wolf üst sıraları zorlayabilecek diğer safkanlardır.

2.AYAK: Formunda önemli gelişmeler görülen Katma Değer iyi durumdaki ekürisinin yardımı ile çok şanslıdır. İlk kez start alacak olmasına rağmen pişkin bir tay olan Lawlees, klas pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Grubun tecrübeli ismi Gecekondu, tatminkar formuyla en ufak bir hatada söz sahibi olabilir. Shahbandar, Le Chiffre, Lazy Daisy ve Blanka sırasıyla şans verdiğim diğer taylardır. 

3.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası kondisyon açığını kapatan atımız Akkula'yı bu yarışına ekip olarak çok iyi hazırladık. Mesafeye yatkınlığıyla denk rakiplerine üstünlük sağlayacaktır. 

4.AYAK: Ara sonrası çok iyi hazırlanan Valencia, dinçlikle beyaz bayrak ayna yapabilir. Pendragon ve Semih Bey ikilisi rakipleridir. 

5.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen atımız Yağmurun Fısıltısı, sonlarda yapacağı kuvvetli ataklarıyla çok şanslıdır. İstim üzerindeki Hard Gold, öncelikli rakibimizdir. Karaheves, Lady Derya ve Ayza sırasıyla şans verdiğim diğer kısraklardır. 

6.AYAK: Dark Fighter, Livin The Dream, Cesihan ve Anchor sırasıyla şans verdiğim taylardır. İyi bir gün ve bol şanslar dilerim...

4-5-8-3-6
6-8-4-10-11-13-12
5
6-3-4
11-8-9-10-1
5-7-4-1

 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.